Výbuch hvězdné minulosti, část 3.Hluboký vesmír 69 (S02E09)

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 51
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:114
Počet zobrazení:7 532

Koalakon je nadále pod útokem a Jay s Hamiltonem se chystají zachránit své milované za každou cenu. Stihnou to včas? Setká se Jay se svou první láskou?

Přepis titulků

HLUBOKÝ VESMÍR 69 VÝBUCH HVĚZDNÉ MINULOSTI, ČÁST 3. Šlápni na to. Leť na ostrov ve tvaru pizzy. Astrovýbušnej nářez! Jdeme pozdě. Nemůžu uvěřit, že budeš ve vesmíru dřív, než já. Bojím se, že explodujeme. Pokud budeš mít někdy potíže, použij tohle. Díky, Jayi, to je od tebe tak milé.

Nastav fasery na smutek. Eve, to jsem já, Jay. Nemůžu uvěřit, že jsi naživu. Hej, to je moje holka, kámo. Radši bys měl použít vesmírný brzdy. Moje loď nemá vesmírný brzdy. Řekl sis o to. Barová bitka!

Panda. Jmenuju se Hamilton. Zabil jsi mi rodinu. Připrav se na smrt. Hezkej pokus, kluku, ale ta barmanka je měňavec. Ve své pravé podobě může být nebezpečná. Takže to není moje dávno mrtvá láska ze střední. Stejně ji zkusím ohnout. Normálně se nesázím a neprohrávám, ale když se to stane, nastavím fasery na smrt.

Páni, to bylo skvělé. Musím se k něčemu přiznat. Nejsem Eve. Ráda bych ti ukázala pravou podobu. Myslím, že to pro tvoje dobro není ten nejlepší nápad. Rád vypouštím věci do vesmíru. Už je to docela problém. Jsem tak sám. Ty jsi vlastně měňavec.

Můžeš pro mě něco udělat? Pro tebe cokoliv, Jayi. Vždycky tě budu milovat, Eve. Taky tě miluju, Jayi. - Ne, co tady děláš tak brzo? - On už se... - Už? - Jo. - Jsem připravená se ti odhalit. - Prosím, ne. - Ale já chci. - To není dobrej nápad. - No tak, nech mě.

- Ne. - Udělám to. - Dej na mou radu... - Připrav se, jdu na to. - A je to tady. Nebojuj s tím. Budeme jako jeden. Bude to magické. Počkej, co to děláš? Ne! Hame, víš co bylo nejhezčí na odpálení tý slizounky? - Co?

- Můj penis. Překlad: navrus www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

To bylo nečekaně smutné.

100