Sirény z Tetonu, část 3.Hluboký vesmír 69 (S02E04)

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 51
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:138
Počet zobrazení:8 238

Jay a Hamilton musí na planetu Vega 5, aby získali svou loď nazpět. Jediný člověk, který jim může pomoci, nemá posádku OGC-1 zrovna v lásce. Dokážou tentokrát Jay a Hamilton vše vyřešit bez problémů?

Přepis titulků

HLUBOKÝ VESMÍR 69 SIRÉNY Z TETONU, část 3 VÍTEJTE NA ÚŽASNÉ VEGA 5 Tahle stará loď se rozpadá. Nevím, jestli to zvládneme. To zvládnu. Míříme do bazénu se sexy kočičkama. Drž se! - Jak je? Jsem Jay. - Ahoj, já jsem Crystal. - Máš ráda párty?

- Jasně, jdem pařit. Máš drogy? Vsaďte vše na 69. - Sází se jen do 36. - To mě nezajímá! PALPATINŮV PALÁC CELINE DION Jdem si zaplavat. Koukejte se. Dělová koule! Miluju tě, delfíne. Pěkný. Ze včerejší noci si nic nepamatuju, ale očividně jsem získal naši loď zpět a vše napravil.

Jo, vážně? Sakra! - Je to moje vina? - Ne, už jsem ji tak našel. Po kreténovi ani stopy. Našel jsem jen tenhle ubrousek. HVĚZDNÉ LIŠTIČKY Jo, viděl jsem ho. Vyhodili jsme ho na střechu. - Je na střeše.

- Co? - Je na střeše, chlape. Jdeme. - Ne. Mám práci. Mám tu něco důležitého. Líbí se mi tu. Koupím si dům. Co se stalo s naší lodí? Fakt jsem se pro vás chtěl vrátit, ale pak mě princ Kouleč Tvrďas bezdůvodně sestřelil. - Kruci. - Co? Když jsi byl pes, poslal jsi princi zprávu s tvým bobkem. - A co v ní bylo?

- Bobek. Vidíte? Nebyla to moje chyba. Nezabíjejte mě prosím. Vykouřím vám ptá... Okrademe prince a použijeme peníze na opravu lodi. Krok první: provést loupež. Krok druhý: získat loď nazpět. Ženiální. Nebo můžeme vysvětlit, co se stalo, omluvit se a požádat ho o opravu lodi. Voberte ho!

Jo, pořád žiju. Takže jak už víte, nebyla to naše chyba. A teď potřebujeme pomoc s opravou naší lodi. To je tak smutnej příběh. Fakt smutnej! Ukažte mi tu loď, kterou jsem údajně nechal explodovat. To snad ne. Už vám někdy někdo řekl, že vaše loď vypadá jako péro? Ne, nikdo to nikdy neřekl.

Jste první. Tak dobře. Teď poslouchejte. Udělám pro vás tohle. Nic! Naserte si! Nikdo mi nebude posílat zprávy s hovnama! Plán B. Supermagická koule temnoty. Tak to teda ne! Bojím se tmy! Ach, Jayi!

Zrovna teď? To jako vážně, chlape? No jasně. Plán loupež, ne plán penis. Promiň. Jen to tu dodělám. LOĎAŘI Z VEGA5 Měl jsem strávit víc času s rodinou. Je fajn mít loď zpátky. Jak říkáš, kámo. Jen jsem nechal udělat jednu nezbytnou úpravu.

Překlad: navrus www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chtělo by to celovečerák.

70

Odpovědět

nezbytná uprava :D

50

Odpovědět

Konečně další díl, už jsem se bál že se snad přestaly překládat nebo nedejbože došly.

160

Odpovědět

Právě naopak. Rozhodli jsme se, že z Hlubokého vesmíru uděláme pravidelný sobotní raníček. :-)

380

Odpovědět

+BugHer0Nnnnnice.

240

Odpovědět

+BugHer0Děkuji za tuto výbornou zprávu a díky za překlady. :)

30

Odpovědět

+BugHer0To rád slyším! :)

10

Odpovědět

Dobrou zprávou je to že zase brzy začnou vydávat nové díly. Oni už totiž začínali pomalu docházet :D.

00

Odpovědět

Mám takový pocit, že 3:05 byl vzkaz fanouškům. :)
Protože toho si totiž ani na YouTube, ani na VČ zatím nikdo nevšiml.

57

Odpovědět

Nebo je to tak očividné, že to nestojí ani za zmínku :)

160

Odpovědět

+RebellczNo právěže je to tak očividné, že to nestojí za zmínku, ale stejně pod každým videem z téhle série najdeš nějaký komentář ve stylu: „Hele, lidi, všimli jste si vůbec, jak ta loď vypadá…?“

121