Kapitánův deníkHluboký vesmír 69 (S02E11)

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 51
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:132
Počet zobrazení:8 864

Posádka OGC-1 doletěla daleko od středového vesmíru. Zatímco Hamilton doufá, že nalezne koalí planetu, na Jaye má vzdálení od civilizace neblahé účinky.

Přepis titulků

HLUBOKÝ VESMÍR 69 KAPITÁNŮV DENÍK Koukej na to. Jsme nejdál, co jsme kdy byli v nezmapované části vesmíru. Nuda. To znamená, že se vzdalujeme od slečinek. Jdu si lehnout. Ne, ne. Dobře.

Tohle mi stačí. Ne. Kruci. Co je s vesmírným připojením? Jsme tak daleko od středu vesmíru, že jsme ztratili signál. Zkoušel jsi to vypnout a zase zapnout? Koho zajímá vesmírný připojení? Mysli, na jaké záhady tady můžeme narazit. Možná i...

na skrytou koalí planetu. Jo, nebo najdeme... zemi tisíce koziček. Kapitánův deník, den šestý. Pořád jsme uprostřed ničeho na téhle nesmyslné misi. Asi začínám bláznit. Bez vesmírného připojení a holek se musím dopustit zoufalého činu. Něčeho, co jsem dlouho nedělal.

Použiju svou fantazii. - Ahoj, Jayi. - Ale ne! Proč se nepomiluješ s dcerou mé kamarádky, Grétou? Je nezadaná. Zmiz odtud, babi. Udělej mi pravnouče! Právě jsem měl noční můru. Kapitánův deník, den čtrnáctý.

Už tu vězím dva týdny. Motor lodi zná moje tajemství. A myslím si, že Hamilton je nájemný vrah, který cestuje časem, aby mi ukradl ponožky. Nemůžu věřit nikomu. Ani tobě, deníku. Proč se na mě tak díváš? Přestaň.

Jayi. Pěkný. Jayi. Už je to dávno. Jayi, co to kruci děláš s plynem na vaření? Chceš jíst studené pizza kapsičky? Moje ponožky nedostaneš! O čem to mluvíš, chlape?

Klídek. Ale ne. Vesmírné šílenství. Přestaň mě ojíždět. Slečna je nedostupná, co? Promiň, chlape. - Podívejme, kdo se vzbudil. - Ahoj. Díky, že jsi mě přivedl k rozumu. - Měl jsem to udělat už dávno.

- Jít na terapii? Ruším tuhle misi a vracím nás do civilizace. Už jsem ji dokončil. Všichni byli mrtví. A nic cenného jsme neztratili. Počkej, už máme vesmírné připojení? Ano, pane. Počítači, načti Mega luxusní, velkoprsé, anál milující, magické, princeznovské orgie 12. Pěkný.

No jo. - Jayi? - Babi? Kruci. A stoják je fuč. Překlad: navrus www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vypadá to, že někdo by zde potřeboval Karanténu... https://www.youtube.com/watch?v=Z_rzG8DEthU

170