SpacebookHluboký vesmír 69 (S02E13)

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 51
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:124
Počet zobrazení:8 290

Jayovi znepříjemňuje život nová sociální síť a narušuje tak jeho mezihvězdné románky. Pro Hamiltona je to však příležitost, která mu pravděpodobně umožní obnovit jeho druh. Postaví se posádka lodi OGC-1 proti sobě?

Přepis titulků

HLUBOKÝ VESMÍR 69 SPACEBOOK Příchozí hovor. Kdo je ta coura se kterou jsi byl v sobotu večer? No tak, kotě. To je moje sestřenice, robot. Kde jsi vzala tu fotku? Z tvýho Spacebooku, blbe. Mýho čeho?

Víš, že nečtu. To ti nežeru. Viděla jsem tě číst si meníčko v restauraci. Byly tam obrázky humrů. Na tohle nemám čas. Co kruci je ten Spacebook? Je to nová sociální intergalaktická síť, kde kecáš s lidma. Poznal jsem tak koalici. Jmenuje se June. Setkáme se a kdo ví.

Možná zachráníme náš druh. To je skvělý. Dámo v lodi, smažte můj Spacebook. Spacebook může být smazán pouze z centrálního počítače Spacebooku. Nová mise. Zničit velitelství Spacebooku. Tady je to úžasný. Za patnáct minut se mám sejít s June v kavárně.

Strašně se těším. Dám ti vědět, než to tu vyhodím do povětří. Hej, ptákoksichte, vytvořil jsem si intergalaktický matrix se slečnama a tvoje blbá kniha mi ničí moji dokonalou pavučinu lží. Kámo, koukej na tohle. Za všechny ty, které se projevily jako mrchy, má Spacebook stovky holek, které jsi ani nepotkal.

- Pokračuj. - Například Jennifer. Podle našeho kládoritmu máš 99% šanci ji ojet. Zajímavé, pokračuj prosím. Jsem tak bohatej, že můžu kohokoliv kamkoliv teleportovat. Ahojky. Moc rád tě poznávám. Musím ti něco říct. Ve skutečnosti nejsem koala.

Přála bych si, abych byla. Je mi to líto. Budeš nadále můj koalí milenec? CENTRÁLNÍ POČÍTAČ SPACEBOOKU Pusťte mě dovnitř. Ten je ale roztomilej. Té tvářičce nedokážu říct ne. - Opravdu chcete smazat Spacebook? - Ano. V celém vesmíru není nikdo, s kým bych se chtěl spojit.

Jste si jistý? Budete chybět uživatelům Blob Marley, Vesmírný kretén 2000, Herman a tomu sekuriťákovi, kterému jste přišel roztomilý. Je mi to jedno. Smazat. Vidíš? Spacebook je super, co? Ty ses celou tu dobu díval? Chápu tě. Poplach.

Spacebook bude za třicet vteřin vymazán. Rychlovku? Vzal jsi mi kafe? Ne! A to mám zálohu jen ze včerejška. Tak jak šlo rande? Byl to podfuk. Jsem poslední koala v celém vesmíru.

Kamo, víš, co to znamená? Že jsi ta nejlepší koala v celém vesmíru. Překlad: navrus www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Na konci Hamilton říká: "It was a catfish." Znamená to, že to byla sumice, sumkyně, prostě samice sumce- catfish. A taky to znamená podvrh, podfuk. To by nebylo špatné v titulcích vysvětlit pro méně zdatné angličtináře :)

Jinak dík za titule.

00

Odpovědět

Woah, Jay se zachoval mile...

420

Odpovědět

NNNNNNNNNice!

00