Galaktické bratrstvo, část 3.Hluboký vesmír 69 (S01E15)

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 51
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:179
Počet zobrazení:9 109

V dnešní epizodě se konečně dozvíme, jak se Jay s Hamiltonem vypořádají s Galaktickým bratrstvem. Dokáží je zastavit a zachránit všechny slečny z jejich sídla? Zjistěte, zda se posádka OGC1 nevrhla do záhuby.

Přepis titulků

HLUBOKÝ VESMÍR 69 GALAKTICKÉ PÍCHAČSTVO, ČÁST 3. Já ti nevím. Jako blondýna bych vypadal líp. Hamiltone, jsi sexy. Holky, že je sexy? Tak jo. Blížíme se k GBM. Hame, procvič si ještě svůj sexy holčičí hlas. Jsem malá vesmírná coura.

Nechutný. Pěkný. Žádám o povolení k přistání se třema sexy kočičkama. Povolení uděleno. Prosím, vyčkejte. Tak jo. Holky, pamatujete, jak používat blastery? Střelit do obličeje.

Pěkný. Může se to trochu zvrtnout, ale dokud se budem držet plánu... Jakýho plánu? Žádnej nemáme. No jasně... Tohle je plán. Vítejte, slečny. Ty jsi opravdu vzácná. No jo...

Nádherné přírůstky. Ta chlupatá se mi líbí. Jo, přímo výstavní kousek. - Co se stalo Fabiánovi? - Fabiánovi? Spadl do sopky... se zabijáckými včelami. Vybuchl. Je mrtvý. No, já už musím jít...

Nesmysl. Připojíš se k nám v holomístnosti. Odteď milujete všechny galaktické píchače. Vypadáme jako dokonalí muži. Vím, co to je. Ta loď je zřejmě poháněna erekcí. Není to nejelegantnější péro, které jsi kdy viděla? Moc elegantní. Ale právě jsem to dostala.

I z pusy. Skrz červenou mlhovinu naviguju. Našly jsme hypnokrystal. Díky, vesmírný Ježíši. Jayi, asi jsme zjistili, jak zničit tu loď, přepínám. Nechte to na mně. Je to snad ta nejtvrdší věc v celém vesmíru. Nejtvrdší věc ve vesmíru? Slečny, ukažte mi prosím svá ňadra.

Ne! Sebedestrukce bude spuštěna za 10 vteřin. Odveď všechny holky k transportnímu paprsku. Já se o tyhle galaktický kretény postarám. Vybudovali jsme tu ráj, a ty jsi ho zničil! Proč? Můj otec byl legendární klátič. A naučil mě jednu věc. Lacinej trik – malej dick.

Moje péro! Loď se zničí za pět, čtyři, tři, dva, jedna... To jsme všechny ty holky zabili? Naši hrdinové.

Pěkně! Překlad: navrus www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tento seriál mi zároveň pripomenul môj obľúbený seriál Fur TV od MTV. Odporúčam tiež. ;-)

02

Odpovědět

Nejlepší seriál tady :D

110

Odpovědět

Very nice! Konečně taky něco pro Hamiltona :-)

430

Odpovědět

Nice!

410

Odpovědět

Supr. Prosím, pokračujte v překladu.

330