Hodně štěstí!

Thumbnail play icon
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:96
Počet zobrazení:4 341

Dnes přinášíme tématické video. Tedy skoro, je sice z prostředí olympiády, ale té letní. Podíváme se na plavání a jednoho nešťastného olympionika.

Přepis titulků

Kvalifikační soutěž volného plavání na 100 metrů! Na pruhu 1 je Vladimir Dostoj z Ruska! Na pruhu 2 je Juan Miguel z Kuby! Na pruhu 3 je John Stuart ze Spojených Států! Na pruhu 4 je Juca Nascimento z Brazílie! Počkat, počkat, počkat! Juco, kdepak je moje pusa pro štěstí? Mami!

Nebudeš nikde soutěžit bez toho, abys mi dal pusu! Mami, pro lásku Boží, zrovna něco dělám! Prosím! Heleď, hodně štěstí! Soustřeď se, nemysli na blbosti, mysli jen na tohle. Kde máš bundu? Mami, budu plavat! V tuhle hodinu? V takové zimě? Všichni tamhle jsou oblečení!

Jen ty a tví kamarádi bez bundy a bosí na téhle ledové podlaze! Prosím! Všichni se na mě dívají, přestaň, prosím tě! Přestaň! Na "všechny" se ti můžu vykašlat! Já jsem tvoje matka, jasné? Pojď, vyfotíme se všichni společně s tvými bratranci a sestřenicemi, kteří přijeli z dálky busem bez klimatizace, aby tě viděli! S nikým se fotit nebudu! To tedy budeš! Postav se sem! - Aracy, Aracy!

Zvedni vlajku! Tak! - Děkuji. Teď fotku s vámi se všemi, seřaďte se! Ne! Není třeba fotka s nimi, opravdu není! Jako vzpomínka, seřaďte se! Promiňte, lidi! Úsměv! Tak! Krásně to vyšlo. Pak mi dejte váš WhatsApp a já vám... Mami! Jdi!

Jdi pryč! - Podívej se. - To je otrava. - Nyní se pomodlíme. - Už jsem se pomodlil... Modlení navíc nikdy neuškodí! Podej mi ruku a modli se se mnou. Bože, požehnej mého syna Juku v tento den. Osvětluj mu cestu a doveď ho k tělu Páně. Vyleč také koleno Jéssiky, dnes zfialovělo, a mou rýmu. Amen! Amen. Sedni si, díky. Juko Nascimento, vraťte se na své stanoviště.

Kdo je ten tvůj kamarád, co na tebe křičí? Nechci, aby ses s ním kamarádil! To je rozhodčí! To mě nezajímá. Nelíbí se mi, jak s tebou zachází. Počkám na druhé straně. Prosím! Miluji tě, maminko! Do prdele, mami, nemůžeš lézt do bazénu! Do prdele, mami!

Nebudu tu nikomu překážet, budu tady v koutku. Promiňte! Jdi pryč, odejdi! Podívej se, nemůžeš tu čůrat, jinak se všechno kolem tebe zbarví! - Na značky! - Počkat! Držel jsi tříhodinový půst? - Jdi pryč, mami! - Podívej se na jeho prst s mykózou! Potop se daleko od něj. Máš s sebou ručník? - Jdi pryč, mami! - Kdybys chtěl, přinesla jsem toto. Rychle, mami!

Podívej se! Do prdele! Nestihl jsem to! Viděla jsi, cos způsobila, mami? Dost, dost! Ta vaše hra ještě nezačala! Vraťte se a začněte znovu! Chci mluvit s majitelem bazénu. Okraje jsou mokré a někdo ještě uklouzne. Tak to má být! Tluč nožičkou, chci vidět pěničku! Tak! Pozor, abys nespolkl vodu! - Ponoříme hlavu?

- Není třeba, mami. Nemusíš mít strach. Prvně ponoř ouško. Tak! Teď druhé ouško. Velice dobře! Ponořil jsi hlavu! Dobře, mami. Pojďme už odtud pryč. - Do prdele! Všechno tu je zbarvené! - Vyčůral jsem se.

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Některý maminky jsou všechny stejný!

41

Odpovědět

Tak tohle nemá chybu!!!
Přímo ze života.
111 %

162

Odpovědět

ako sorry, ale tak stupídne video som už dlho nevidel

614