Hra o trůny: Shrnutí lidmi, kteří ji nikdy neviděli

Thumbnail play icon
60 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:411
Počet zobrazení:7 318

Dnes tu máme video, které ocení všichni fanoušci seriálu Hra o trůny. Několik lidí, kteří tento seriál nikdy neviděli, bylo dotázáno, o čem si myslí, že v Hře o trůny jde. Tázající dostali velmi vtipné odpovědi. Spoilery nečekejte!

Přepis titulků

Nikdy jsem neviděl Hru o trůny. Nemám HBO. Jsem proti kulturním fenoménům. Nesleduji Hru o trůny, ale má přítelkyně ano, takže vím jen to, co mi řekla ona. HRA O TRŮNY Shrnutí lidmi, kteří ji nikdy neviděli. Jako někdo, kdo ji nikdy neviděl, takhle Hře o trůny rozumím já. Hra o trůny se odehrává ve středověku.

Ale kouzelném středověku. Je tam několik královských rodin. Ti dobří se jmenují Lannisteři. A ti špatní jsou Khaleesiové. Je tam princ, nebo strýc a toho hraje ten chlápek, co hrál v Přednostovi a Vánočním skřítkovi. Myslím, že někdo tam má hodně dlouhé blonďaté vlasy a nosí modré šaty a to vím, protože jsem viděla Madonnu, jak nosí to samé.

Je tam obr Hodor a ten je gay. A na zádech nosí Petera Dinklage. Jako Humungus v Šíleném Maxovi. Pak je tu jeden hodně nafoukaný princ, kterého každý nesnáší. Je to ještě kluk. Nenechal někoho popravit? Možná to je jejich tradice. Je možné, že jednou vypadnul z okna.

Předpokládám, že je tam hodně sexu. Pokaždé tam jsou prsa a Peter Dinklage je vždy v jejich středu! A někteří Lannisteři to dělají s Khaleesiemi. A Jon Snow je tak nějak všude. Jedenkrát mají všichni večeři a všechny tam povraždí. Ale zničehonic příběh pokračuje s novými postavami, které neznáte.

Na plakátech je velká černá vrána a stojí na něm "Lidé jsou mrtví," nebo "Konec lidstva," nebo "Konec lidí." "Konec lidí"! Nebo "S lidmi je konec"? Něco v tom smyslu. A jaro se blíží, takže pozor na jarní dny.

Překlad: Pamis www.videacesky.cz Můžu se zeptat, proč si myslíš, že je Hodor gay? Mimo seriál přiznal, že je gay.

Komentáře (40)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

k****i. povrazdit. Chudak Ada.

02

Odpovědět

Ta hipster feministka je dobrá :D všichni jsou dobří herci, skoro bych jim to i věřil.

40

Odpovědět

Přiznávám, že jsem viděla jen dva( tři?) první díly. No a podle mně to je o tom, že se všichni snažej dostat na železnej trůn, je tam blondýna co píchá svýho brácha a má s ním syna, kterého vydává za králova, je tam " trpaslík", Je tam Snížek co jde na zed, bobromila ppravěj, toho velkýho hezkýho taky popravěj, pak je tam Khanis s drakama, pak vyvražděj Starky( no ty od Toniho, tohle jsou jiný vězdy) je tam sex, je tam násilí, nevim proč, ale mám za to, že někomu z důležitějších osob useknou ruku, jo a jsou tam vlci a Zima přichází, a sou tam nějací jeskyní lidé a olka ce si hraje na kluka a olka co má ráda b*******a, ale musí si vzít jeho bráchu(?), kterej je o něco mladší. Jo a taky je tam Anna Boleynová, která se zasesnaží opíchat krále( i když to hraničí s pedofilii) a určitě tam jsou i nějaký lesbičky, jo a ta blondýna prodá dítě démonům a vím že je tam něco důležitýho s koněm...

1022

Odpovědět

Kdybys viděl jen dva díly tak víš tak 1/10000 z toho co si napsal..

370

Odpovědět

+Zlopánmám kamoše co na to koukaj a občas narazím na nějaký odkazy na serial na netu a bratr je do toho blázen, takže mi děj první serie a možná i druhé přeříkal, třeba to ohledně vyvraždění Starku jsem si přečetla ve článku o největších masakrech historie- navíc moje hlava má pamatováka na věci co nepotřebuje, a tedy nemá místo na ty důležitý...

49

Odpovědět

+Zlopánnavíc ten incet tam byl hned v prvním díle a to že ten b***k bude jejich syn je jasný na 99%

011

Odpovědět

Těm lidem ve videu bych přál aby se poznali s Ramseyem stějně důvěrně jako Theon!

298

Odpovědět

Na GoT se dívám, ale nikomu ho nevnucují(ani ho zato neodsuzuji, je to jen seriál), maximálně doporučím jako dobrý seriál na nedělní večer, když se nemá na co dívat. Nedávno sem zkoušel knížky, ale sem takový pako přes jména, že kolikrát nevím o kom je řeč. V seriálu vidím jak kdo vypadá a nějak si vyvodím o koho jde. A když už znám postavu jménem, tak ji hned zabíjí a místo něj přichází někdo jiný s naprosto nezapamatovatelným jménem a sem znova v prd..li.

4310

Odpovědět

dalo by se říct, že hru o trůny jsem taky neviděl(až na první sérii... zajímalo mě, jaké to je) já totiž četl knížky :D daenerys zemře v páté knížce/sérii... dělám si p***l lidi... nebo ne? :D

1873

Odpovědět

Pro pána krále, tady si někdo musí honit triko, co? „...já totiž četl knížky...“
Haha, tak to ti gratuluju, to jsi totiž naprostý unikát, představ si, že nikdo jiný je kromě tebe nečte! Tak honem, napiš rádoby fejkový spoiler, no šup!

72

Odpovědět

"I'm totally against a culture phenomenon"
Pro tyhle lidi, kteří se snaží nějak uměle vyprofilovat z nedostatku opravdové seberealizace, bych stavěl víte jaké tábory. Otravný to druh pózistů.
A po vzoru i video působí nahraně :)

12116

Odpovědět

Přesně lidi co nejdou se stádem se jen tak nenechaj překecat k takovýmu interview :D Jinak nečíst knížku tak z toho seriálu si pamatuju asi jen ty kozi krvavou svadbu bitvu o zeď a blonsku :D

12

Odpovědět

Až na "Spring is coming" to byla nuda.

3410

Odpovědět

"které ocení všichni fanoušci seriálu Hra o trůny"

myslíš?

885

Odpovědět

Nechapu preklady videi, ktere jsou nezajimave, oceni je jen minoritni cast navstevniku a jejich jedinym prinosem je nazev nejakeho popularniho filmu/serialu v popisku.
Jen parazituji, jako tasemnice na originalni tvorbe.


Btw GoT neni takovy zazrak, pri cteni jsem si ho vysnil tak dobre, ze to jakekoliv tv zpracovani nemuze pokorit.

944

Odpovědět

"Jen parazituji, jako tasemnice na originalni tvorbe."

S tou chybkou v interpnkci a chybejici diakritikou ta veta dostava zcela necekany vyznam :D

440

Odpovědět

a proto se těma lidma nedá normálně bavit :D

1814

Odpovědět

a proto se s těmito lidmi dá normálně bavit ;)

307

Odpovědět

Zatiaľ čo seriál je fajn tak fanúšikovia sú snáď tá najväčšia rakovina. "Hodor xDxDXD", "Martin kills your favourite characters xDxDxD" a podobné may may rakovina.

810

Odpovědět

"jsem proti kulturnim fenoménům" - já nemám slov... Jak může bejt někdo tak omezenej?

14018

Odpovědět

To by ještě šlo. Horší je, že potom mluví o tom, co nosí Madonna :) (za předpokladu, že to nebyl nějaký vtíp z její strany)

1605

Odpovědět

+R3diSlečna musí být hrozně cool! Vsadím se, že ji všichni milují!
Teda určitě alespoň její tři kočky a neméně cool hipster kamarád Kevin.

504

Odpovědět

+R3diO kočkách by ti povykládala jiná ženská:
https://www.youtube.com/watch?v=vwhVFKzA72Q
a parodie k tomu:
https://www.youtube.com/watch?v=BfD8L1euBuk

51

Odpovědět

+R3diA tady je všechno do kopy i s konkrétní epizodou kdyby něco:
http://gordon.ura.cz/?p=2910

11

Odpovědět

Než jsem se začala koukat, myslela jsem si, že podstatou seriálu je, že každý díl zemře nějaká důležitá postava, soudě podle výlevů mých spolužáků typu "Včera jsem se nestihl GoT, nevíš, kdo umřel?" ;)

417

Odpovědět

0:04 fuckin' hipster dipshit, die on cancer, you ugly sheep-tits fucktard.

2615

Odpovědět

A ty kdy půjdeš vystřílet nějakou školu?

2314
Další