Hra o trůny - teaser na druhou sérii

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:611
Počet zobrazení:6 841
Premiéra druhé série Hry o trůny se pomalu blíží (1. dubna). Proto byl nedávno vydán nový teaser, který vám otitulkovaný dnes přinášíme. Tak si ho užijte.

Přepis titulků

Tři velcí muži. Král, kněz a boháč. Mezi nimi stojí běžný žoldák. Každý velký muž nabízí žoldákovi, aby zabil ostatní dva. Kdo přežije, kdo zemře... Moc sídlí tam, kde si lidé myslí, že sídlí. Je to trik. Stín na zdi.

A... Velmi malý muž může vrhat velmi velký stín. Bojuješ za svržení krále. Tvým zabitím pošlu tvému bratrovi zprávu. Bude to pro tebe těžké. Vládnout milionům, které chtějí tvou hlavu. Jsem Daenerys za bouře zrozená a vezmu si, co mi patří. Ohněm a krví. Kdokoliv může být zabit.

Hra o trůny 2. série Vím, jak se tato hra hraje. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (58)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Sakra těším se opravdu dost.Už aby to bylo :)

190

Odpovědět

Blondgirl: Děláš své blonďatosti opravdu čest.
Jaime Lannister v té potyčce zabil Joryho Cassela, což byl kapitán gardy Neda Starka.
Yoren byl muž Noční Hlídky, který jel do King´s Landing pro nové rekruty a Aryu zachránil před uvězněním.

180

Odpovědět

Zcela naprosto a jedině v knize odešel s větší části armády protože menší část armády měla zaměstnat hlavní síly nepřítele na takovou dobu nže zajmou jameyho :-) Serial luxusní i pro nás co jsme knihu vychvalovali mnohem dřív než serial vznikl

180

Odpovědět

Duben se už blíží... :) Ale už aby tu byl :D 9/10 protože to ještě není ten seriál :D

180

Odpovědět

jamaicancz: já myslim že odešel s větší částí armády, ale teda teď si už nejsem tak jistej :-D

180

Odpovědět

Já myslím že právě v knížce odešel s menší částí armády a né tou větší jako to bylo v seriálu a zajmul Jaimeho a rozprášil jeho armádu a pak se spojil s Lordy Trojzubce,ale nevím-četl jsem to jen jednou a určitě je na to tady mnohem víc odborníků! :-)

180

Odpovědět

Asi již obecně známý fakt, přesto připomenu. Hudba: Zack Hemsey - Vengeance

180

Odpovědět

Ahá , už je mi to jasný :) .. já že Jory je nějaká přezdívka pro Yorena :D díky za objasnění :)

180

Odpovědět

jamaicancz: on Robb opravdu odešel na s 20 000 seveřany, ale tuším že u Trojzubce se rozdělil a Jednu část vedl Robb a druhou, jen 2000 mužů nechal pod velením Roose Boltona, možná právě proto to zmatení že měl míň mužů. Jinak seriál skvělej, jen mi trochu zklamalo to prakticky nevysvětlené zajetí Jamieho, který je v knize o hodně líp popsané.

180

Odpovědět

Blond girl: Ne, Jaime zabil Joryho. Jory není Yoren.

180

Odpovědět

Dave:zkus si to sehnat v PDFku dá se to stáhnout ale pokud chceš knihu tk to bude asi problém ...

180

Odpovědět

:DDDDDDDDDDD

184

Odpovědět

Vždyt ale Yorena zabil Jamie když napadl Neda , ne ? :)

182

Odpovědět

@BlondGirl: Ten, co na konci Aryu odvedl, byl jeden z Night Watch, Yoren. Syrio je pravděpodobně mrtvý (i když kdo ví? Umřel "mimo záběr", což může znamenat cokoliv).

180

Odpovědět

Grodik:Ano to je pravda a zrovna u Robba a Jona Sněha bych to i uvítal,kdyby jim jejich věk neměnili. Oproti tomu jsem možná i trochu rád,že Tyriona neudělali tak ohavného,jak měl být...díky tomu jsem si ho mohl jako postavu rychleji ''zamilovat''.Jsem hlavně zvědaví,jak to bude dál,jestli je ta rozsáhlost donutí něco vypouštět,nebo jestli budou pokračovat.Určitě bude hlavně záležet na sledovanosti tak jim držím palce,aby vydržela alespoň taková,která jim dovolí pokračovat! :-)

180

Další