AC/DC – ThunderstruckHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:117
Počet zobrazení:8 681

Thunderstruck pochází z alba The Razors Edge (1990) australské hard rockové kapely AC/DC. Jako první byl singl uveden nejen doma, ale i v Německu a Japonsku a později docestoval až na 5. příčku americké hitparády Billboard. 
Ve videoklipu můžete vidět, že všichni fanoušci na koncertě mají stejná trička s nápisem "AC/DC – Byl jsem ohromen". Další zajímavostí je hlavní kytarový riff, který využívá mixolydickou stupnici.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Hřmění! Hřmění! Hřmění! Hřmění! Zasekl jsem se na železničním přejezdu. Rozhlédl se a věděl, že už to neotočím. Horečně rozmýšlel, co budu dělat.

A věděl, že od tebe pomoc nemůžu čekat. Dunění bubnů tluče v mém srdci. Hřmění zbraní mě rozervalo na kusy. Byl jsem – ohromen! Vlítli jsme na dálnici a uháněli do města. Projeli až do Texasu a tam se pobavili. Potkali nějaký holky, tanečnice, co si to tam užívaly. Porušovaly pravidla, hrály si s chlapama, vyrazily nám dech.

Třásly se mi kolena. Můžu přijet znova? Jó, ty holky byly tak hodný. Byli jsme – ohromení! Ohromení! Ohromení! Ohromení! Třásly se mi kolena. Můžu přijet znova? Říkám jo, je to v pohodě! Máme se fajn! Jo, je to v pohodě!

Máme se fajn! Tak moc fajn! Ohromení!

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tenhle kousek se sem perfektně hodí:
David Bowie - Oh! You Pretty Things
Kdybych mohl překládat, hned bych ho přeložil. :-)

12

Odpovědět

Raději toto: David Bowie - Lazarus

20

Odpovědět


Odpovědět

mal by som ďalší tip na preklad, ktorý tu podľa mňa chýba (možno poznáte z GTA: SA, WWE CM Punk)
Living Colour - Cult Of Personality

00

Odpovědět

Konečne song čo má gule! :)

100

Odpovědět

Pecka, chválim výber. Nabuduce by mohol byt aj Black Sabbath (Paranoid, Iron Man, War Pigs, Children of the Graves) riffy majú nezabudnutelné

80