Ace of Base - The SignHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:68
Počet zobrazení:5 515

"The Sign" pochází z dílny švédské kapely Ace of Base a světlo světa spatřila 29. října 1993 spolu s albem Happy Nation. Z písně se stal celosvětový hit; umístila se na 2. místě britské hitparády a nepřetržitě po dobu 6 týdnů se udržela na špici Billboard Hot 100 ve Spojených státech.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Já mám nový život Už bys mě nepoznal a mám z toho radost. Proč bych se o tebe měla zajímat? Proč bych se měla obtěžovat, když pro mě nejsi ten pravý? Kdy je čas říct dost? Viděla jsem znamení, které mi otevřelo oči.

Bez porozumění je život náročný. Viděla jsem znamení, které mi otevřelo oči. Nikdo mě nevytáhne na výsluní, kam patřím. Ale kam patříš ty? Pod bledým měsícem jsem léta dumala, kdo vlastně jsi. Jak mi někdo jako ty může přinášet radost? Pod bledým měsícem, kde vidím spoustu hvězd.

Kdy je čas říct dost? Viděla jsem znamení, které mi otevřelo oči. Bez porozumění je život náročný. Viděla jsem znamení, které mi otevřelo oči. Nikdo mě nevytáhne na výsluní, kam patřím. Ale kam patříš ty? Viděla jsem znamení, které mi otevřelo mysl. Teď žiju štastně bez tebe, opustila jsem tě.

Viděla jsem znamení, které mi otevřelo oči. Nikdo mě nevytáhne na výsluní, kam patřím. Viděla jsem znamení... Viděla jsem znamení... Které mi otevřelo oči... Znamení.

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nebo bych ještě navrhl Dona McLeana (American Pie, Vincent).

10

Odpovědět

Klidně ještě Starman od Davida Bowieho.

10

Odpovědět

Pitch Perfect :D

20

Odpovědět

Souhlasím s Guevarou, dala bych sem něco od novoromantiků - př. Ultravox (Hymn, Dancing with tears in my eyes) nebo něco z new wave - Human League (Love Action, Don´t You Want Me), Talk Talk (It´s my life), Propaganda (Duel), Simple Minds (Alive and kicking, Don´t you forget about me), Roxy Music (More than this). Nebo něco z devadesátých let - Garbage (Only happy when it rains, Push it), The Wallflowers (One headlight), INXS (Disappear) - všechno to možná nejsou velké hity, ale určitě stojí za zmínku.

34

Odpovědět

Přimlouvám se za Don't You Forget About Me, skvělá písnička.

40

Odpovědět

Hele, vykašli se na lidi, co kritizují výběr písně. Většinou jsou tu klasiky, prověřené časem a marné výkřiky mlíčňáků na tom nic nezmění :-) Jediné měřítko, které bych já k těmto starým zlatým hitům měl, aby měly zajímavý text, poetický, příběhový nebo alespoň zajímavě prdlý :-) Tohle třeba nebylo u "Asereje", to je pak jako překlad dětské říkanky.... za chvíli by tu takhle mohlo být "No Limit" od 2 Unlimited :-D Za sebe říkám. že zajímavé texty měly vždy novoromantici: OMD, Ultravox, Spandau Ballet, samozřejmě Depeche Mode... Kožopádně díky a jen tak dál!..

81

Odpovědět

Prehistorický ledový muž je klasika a hned mě to taky napadlo.
https://goo.gl/images/1EjEnK :-)

30

Odpovědět

Prehistorický ľadový muž

32

Odpovědět

sorry ale takovyto výběr stojí za h...

219

Odpovědět

Pokud mas lepsi tipy, sem s nimi. Ja vybiram podle toho, co si pamatuju z detstvi a co mi YouTube postupne doporuci k prehrani.

111