Captain Jack – Captain JackHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:81
Počet zobrazení:8 140

Captain Jack bylo německé hudební duo, které dosáhlo největšího úspěchu v druhé polovině 90. let 20. století. Captain Jack produkovali skladby v hudebním stylu eurodance. Zakládajícími členy skupiny byli Liza Da Costa, zpívající refrény, a bývalý člen americké vojenské posádky v Německu, afroameričan Franky Gee, který Lizin zpěv doplňoval nápěvy používanými při výcviku americké námořní pěchoty. Captain Jack na sebe upoutávali především svými klipy, které byly stylizovány do podoby vojenských cvičení, v nichž za doprovodu polonahých komparsistek účinkovali protagonisté skupiny oblečeni do uniforem důstojníků americké armády.

Přepis titulků

Hej, kapitáne Jacku! Veď mě zpátky ke kolejím! Poběž ke kolejím, běž s kapitánem Jackem. Poběž, dokud se nevrátí mír, běž s kapitánem Jackem. Levá, pravá, pravá, levá. Běž s kapitánem Jackem. Pochodem v chod! Hej, kapitáne Jacku!

Veď mě zpátky ke kolejím! Dej mi do ruky zbraň! Bude ze mě střelec! Levá, pravá, levá! Vojenskej krok! Leteckej rap! Sedmnáctá je nejlepší! Běž!

Levá, pravá, střídej krok! Levá, pravá, levá! Běž! Levá, pravá, střídej krok! Levá, pravá, levá! Běžíme ke kolejím, běžíme s kapitánem Jackem. Běžíme, dokud se nevrátí mír, běžíme s kapitánem Jackem. Levá, pravá, pravá, levá. Běž s kapitánem Jackem. Roto, pozor! Pochodem v chod! Hej, kapitáne Jacku! Veď mě zpátky ke kolejím!

Dej mi do ruky láhev! Bude ze mě opilec! Levá, pravá, levá! Vojenskej krok! Leteckej rap! Sedmnáctá je nejlepší! Běž! Levá, pravá, střídej krok! Levá, pravá, levá! Běž!

Levá, pravá, střídej krok! Levá, pravá, levá! Běžíme ke kolejím, běžíme s kapitánem Jackem. Běžíme, dokud se nevrátí mír, běžíme s kapitánem Jackem. Levá, pravá, pravá, levá. Bež s kapitánem Jackem. Hej, kapitáne Jacku! Veď mě zpátky ke kolejím! Dej mi do ruky ženskou! Bude ze mě milenec!

Levá, pravá, levá! Vojenskej krok! Leteckej rap! Sedmnáctá je nejlepší! Pochodem v chod! Běžíme ke kolejím, běžíme s kapitánem Jackem. Běžíme, dokud se nevrátí mír, běžíme s kapitánem Jackem. Levá, pravá, pravá, levá.

Běž s kapitánem Jackem! Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Odpovědět

captain Jack

00

Odpovědět

"Wir schaffen das!"

00

Odpovědět

Tohle je totální srdcovka :-D Jeden z nejlepších songů, který si pouštím pořád :-)

32

Odpovědět

Ah, 360p, 90 léta jsou zpět! xD

50

Odpovědět

Nezlobte se , ale tohle jako klenot ??? A navíc ,takových hrůz je pořád víc .:-(

1212

Odpovědět

No, klenot to asi není. Ale já v 90 letech vyrůstal, takže bych byl rád za víc songů z té doby. Je to taková nostalgie :)

232

Odpovědět

Slušný náborový video a parádní song v jednom :D

44

Odpovědět

tak aj to je povazovane za klenot

23

Odpovědět

11