Mama Cass Elliot – Dream A Little Dream Of MeHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:45
Počet zobrazení:4 803
"Dream a Little Dream of Me" je píseň z roku 1931. Hudbu napsal Fabian Andre a Wilbur Schwandt, text pochází z pera Guse Kahna. První nahrávku si připsal Ozzie Nelson a orchestr Waynea Kinga, zpíval Ernie Birchill. Díky popularitě písně existuje přes 60 různých nahrávek. Největšího úspěchu v hitparádách dosáhla verze skupiny Mamas & the Papas v roce 1968 s vokály Cass Elliot.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Hvězdy nad hlavou jasně září, noční vánek šeptá: "Miluji tě". Ptáci zpívají v korunách platanů. Nech si o mně něco zdát. Řekni dobrou a dej mi pusu. Drž mě pevně a říkej, že ti budu chybět. Až budu sama a přijde splín, nech si o mně něco zdát. Hvězdy blednou, ale já ještě bdím, drahý. Toužím po tvém polibku. Vydržím až do svítání, drahý. To já jen tak... Sladké sny, než tě najdou sluneční paprsky.

Sladké sny bez starostí. Ale ať bude v tvých snech cokoliv, nech si i o mně něco zdát. Hvězdy blednou, ale já ještě bdím, drahý. Toužím po tvém polibku. Vydržím až do svítání, drahý. To já jen tak... Sladké sny, než tě najdou sluneční paprsky. Sladké sny bez starostí. Ale ať bude v tvých snech cokoliv, nech si i o mně něco zdát.

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

No jo, mazlivá pohodička. Kdyby mi to paní zpívala do telefonu, tak se díky hlasu zamiluju. Před fyzičnem bych pak ale musel prchnout.

43

Odpovědět

to jseš ale trdlo

10

Odpovědět

Paráda, má oblíbená verze! :) Mama Cass má kouzelný hlas.

50