Crowded House - Don't Dream It's OverHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:51
Počet zobrazení:5 442

"Don't Dream It's Over" je píseň australské skupiny Crowded House z jejich debutového alba vydaného roku 1986. Autorem je leader kapely, Neil Finn. Z písně se stal mezinárodní hit; v roce 1987 skončil na 2. příčce prestižní americké Billboard chart.  

V květnu roku 2001 se v Austrálii a na Novém Zélandu volily nejúspěšnější písně historie a "Don't Dream It's Over" skončila na Zélandu (rodiště Neila Finna) druhá, v Austrálii pak sedmá.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Svoboda prorostla všechno kolem, zkus zachytit povodeň do kelímku. Čeká nás bitva, spousta bitev končí prohrou, ale se mnou na konec cesty nedojdeš. No tak, no tak, přestaň snít o konci. No tak, no tak, když svět přichází. Oni přijdou, oni přijdou, aby mezi nás postavili zeď.

Ale my víme, že nevyhrají. Popojíždím se svým autem, mám děravou střechu, podezřívám svůj majetek, ale nemám důkazy. V novinách jsou dnes příběhy o válce a plýtvání, ale raději otočíš na stránku s televizním programem. No tak, no tak, přestaň snít o konci. No tak, no tak, když svět přichází. Oni přijdou, oni přijdou, aby mezi nás postavili zeď.

Ale my víme, že nevyhrají. Pro změnu kráčím v rytmu bubnů a počítám kroky ke dveřím do tvého srdce. Přede mnou jsou jen stíny, střechu vyčistím stěží, poznávám pocit osvobození a úlevy. No tak, no tak, přestaň snít o konci. No tak, no tak, když svět přichází. Oni přijdou, oni přijdou, aby mezi nás postavili zeď.

Ale my víme, že nevyhrají. Nenech je vyhrát, no tak, no tak...

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jak je možné, že má tato píseň jen 79%?

10

Odpovědět

"Oni příjdou, oni přijdou, aby mezi nás postavili zeď. Ale my víme, že nevyhrají," keby vedel, ako strašne sa mýlil :D

71