Cutting Crew - (I Just) Died in Your ArmsHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:62
Počet zobrazení:6 171

Cutting Crew je anglická poprocková kapela, založená v roce 1985 v Londýně. Založil ji Nick van Eede, společně s Kevinem Micmichaelem, o rok později se ke kapele přidali i basák Colin Farley a bubeník Martin Beedle. Jejich hit (I Just) Died in Your Arms pochází z jejich prvního alba Broadcast. Kapela se v roce 1993 rozpadla. Znovu byla založena v roce 2003, ale Van Eede je jediným původním členem.

Věta "I just died in your arms tonight" pochází přímo od Eeda, který jí měl říct své přítelkyni po sexu. Má odkazovat na francouzský výraz la petite mort (čili malá smrt), což je metafora pro orgasmus.

 

Přepis titulků

Dnes jsem zemřel v tvém náručí, muselo to být něčím, co jsi řekla. Dnes jsem zemřel v tvém náručí. Stále toužím po něčem, na co nedosáhnu, kolem mě leží samá zlomená srdce. Neexistuje snadná cesta, jak se z toho dostat. Její deníček leží na nočním stolku, závěsy jsou zataženy a kočky leží v pelechu.

Koho by napadlo, že kluk jako já dokáže dopadnout takto. Dnes jsem zemřel v tvém náručí, muselo to být něčím, co jsi řekla. Dnes jsem zemřel v tvém náručí. Dnes jsem zemřel v tvém náručí, muselo to být nějakým polibkem. Měl jsem odejít. Měl jsem odejít...

Opravdu mají tyto pocity nějakou příčinu? Zřejmě jsem jen položkou na seznamu. Snažím jsem se být nenápadný, ale pak to znovu propukne. Ztratil jsem to a našel, to byla má osudová chyba, miluje skrz někoho jiného, bere a nic nedává. Příliš krát jsem byl ponořen do svých fantazií. Dnes jsem zemřel v tvém náručí, muselo to být něčím, co jsi řekla.

Dnes jsem zemřel v tvém náručí. Dnes jsem zemřel v tvém náručí, muselo to být nějakým polibkem. Měl jsem odejít. Měl jsem odejít... Byla to žhavá noc. Usnadnila mi to a já se necítil špatně.

Ale teď je konec, ten okamžik pominul. Naslouchal jsem rukám, ne své hlavě. Vím, že jsem se mýlil. Dnes jsem zemřel v tvém náručí, muselo to být něčím, co jsi řekla. Dnes jsem zemřel v tvém náručí. Dnes jsem zemřel v tvém náručí, muselo to být nějakým polibkem.

Měl jsem odejít. Měl jsem odejít... Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vice City a EMOTION FM :-)

70

Odpovědět

Super, další Wake me up before you go go :D

11

Odpovědět

27.12.2016 Zemřela Carrie Fisher alias princezna Leia
28.12.2016 Se objeví na videacesky.cz překlad písně "(I just) died in your arms"

Jen podotýkám...

213

Odpovědět

som si celkom istý že keby to sem dali hociktorý iný deň, tak by deň predtým niekto umrel

70