Doris Day - Que Sera SeraHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:74
Počet zobrazení:9 456

"Que Sera, Sera (Whatever Will Be, Will Be)" z roku 1956 napsalo úspěšné autorké duo Jay Livingston a Ray Evans, kteří za ni získali v pořadí svého třetího Oscara. Píseň v podání Doris Dayové zazněla ve filmu Muž, který věděl příliš mnoho od Alfreda Hitchcocka.
 

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Jako malá holčička jsem se ptala mámy, co se stane, až vyrostu. Budu krásná? Budu bohatá? A ona mi řekla: "Que sera, sera. Co bude, to bude. Do budoucnosti nevidíme. Que sera, sera. Co bude, to bude." Když jsem vyrostla a zamilovala se, můj drahý dostal otázku, co nás čeká. Budeme šťastní až do smrti?

A můj drahý řekl: "Que sera, sera. Co bude, to bude. Do budoucnosti nevidíme. Que sera, sera. Co bude, to bude." Teď už mám vlastní děti, které se ptají mámy, co z nich bude. "Budu krásný? Budu bohatý?" A já jim něžně odpovím... Que sera, sera. Co bude, to bude. Do budoucnosti nevidíme. Que sera, sera. Co bude, to bude.

Que sera, sera!

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Doris Day miluji v muzikálu Calamity Jane. Vůbec jsem si neuvědomila, že nazpívala i tohle. Díky

00

Odpovědět

fajn písnička... Ale radši mám zremixovanou verzi :) :)
https://www.youtube.com/watch?v=7I18_VNjX3g

02

Odpovědět

Nádherná písen. Jestli pak budou naši potomci o generace poslouchat hudbu co mi posloucháme dnes. A pokud ano. Můžeme jen doufat aby to nebyl Ortel a Kabát.

34

Odpovědět

Tuhle píseň znám také v pomalejším podání Sly & The Family Stone. Myslím, že zazněla ve filmech "Seven Pounds" (Sedm životů) a taktéž v "Take the Lead" (Tančím, abych žil).
Ale jinak Doris Day je klasika.

20

Odpovědět

I love this song..... ! ďakujem za pripomenutie už zabudnutej pesničky :)

40