Earth, Wind & Fire – Let's GrooveHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
62 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:50
Počet zobrazení:3 922

"Let's Groove" je song americké kapely Earth, Wind & Fire z jejich 11. studiového alba Raise! (1981). Na konci 70. a začátku 80. let už měli diska všichni plné zuby a začínalo se těšit čím dál větší nelibosti. Všemu a všem navzdory tedy skupina oživila disko zvuk, který dříve v jejich nahrávkách nikomu nevadil. "Let's Groove" je tedy pozdní disko-pop-funková píseň, ve které zazní klávesy, syntetizátoy a živá elektrická kytara. Od kritiků singl získal smíšené recenze, ale postupem času je z něj samozřejmě zlatý disko hit. Ale i ve své době se objevil v první dvacítce hitparád v USA, na Novém Zélandu, v Británii a Kanadě. Jak by řekl náš Arnoštek: "Je to fajn!"

Přepis titulků

Můžeme tančit zas a znova. Dneska to rozjedem, okořeníme si život. Rozčísni parket, bejby, dneska to rozjedem. Ať tě rytmus rozhýbe, je to fajn, fajn, fajn. Až ti rytmus vleze do bot, tak vyskoč, je to fajn, fajn. Řeknu ti, co máš dělat s mojí láskou, je to fajn. Řeknu ti, že vypadáš dobře, děvče, nejsi na ráně, je to fajn. Tak se rozhýbej a létej jako 747, nech se pohltit oblohou a mraky v nebi, bohové!

Ať rytmus spálí tvé pojistky, je to fajn, fajn, fajn. Až ti rytmus vleze do bot, tak vyskoč, je to fajn, fajn. Řeknu ti, co máš dělat s mojí láskou, je to fajn. Řeknu ti, že vypadáš dobře, děvče, nejsi na ráně, je to fajn. Až DJ zahraje tvůj oblíbenej kousek, pak budeš vědět, že je to fajn, že jsi našla štěstí právě teď. Ať tě rytmus rozhýbe, je to fajn, fajn, fajn.

Až ti rytmus vleze do bot, tak vyskoč, je to fajn, fajn. Najdeš klid v duši na tanečním parketu, jen chvíli počkej, tak pojď a uvidíš, že ty a já na sebe kývneme. Za chvíli budu u tebe, jestli chceš mou lásku, tak to rozjedem. Můžeme tančit zas a znova. Znova, můžeme tančit zas a znova. Dneska to rozjedem, okořeníme si život, Rozčísni parket, bejby, dneska to rozjedem.

Ať rytmus spálí tvé pojistky, je to fajn, fajn, fajn. Až ti rytmus vleze do bot, tak vyskoč, je to fajn, fajn. Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

No, tohle tedy opravdu nepatří mezi "Hudební klenoty 20. století".

42

Odpovědět

Tak tohle fakt není klasika. Cheesy

51

Odpovědět

Já radši Storm, Earth and Fire

10

Odpovědět

Hej tiez mi to pripomenulo :D
Storm, Earth and Fire

00