Erasure – AlwaysHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:88
Počet zobrazení:7 285

Erasure je britské synthpopové duo, které tvoří zpěvák Andy Bell a klávesista Vince Clarke. Skladba Always pochází z roku 1994 a poprvé vyšla na albu jménem I Say I Say I Say. Video klip je zcela očividně inspirován čínskými legandami a čínskími svitkovými malbami.

Přepis titulků

Otevři oči, vidím, že tvé oči jsou otevřené. Přede mnou nemusíš nosit žádnou masku, úplně se mi otevři. Když je venku zima, jsem zde naprosto zbytečný? Počkej na noc, kdy se nebudeme muset stydět.

Vždy chci být s tebou a spolu s tebou věřit, že můžeme žít v harmonii, lásko. Vždy chci být s tebou a spolu s tebou věřit, že můžeme žít v harmonii, lásko. Vždy... Kvůli tobě roztává led, skoč do oceánu.

Zastav vlnobití, protože vidím, že tvá láska je v pohybu. Když je venku zima, jsem zde naprosto zbytečný? Počkej na noc, kdy se nebudeme muset stydět. Vždy chci být s tebou a spolu s tebou věřit, že můžeme žít v harmonii, lásko.

Vždy chci být s tebou a spolu s tebou věřit, že můžeme žít v harmonii, lásko. Když je venku zima, jsem zde naprosto zbytečný? Počkej na noc, kdy se nebudeme muset stydět.

Vždy chci být s tebou a spolu s tebou věřit, že můžeme žít v harmonii, lásko. Vždy chci být s tebou a spolu s tebou věřit, že můžeme žít v harmonii, lásko. Vždy chci být s tebou a spolu s tebou věřit, že můžeme žít v harmonii, lásko.

Vždy chci být s tebou a spolu s tebou věřit, že můžeme žít v harmonii, lásko. Vždy chci být s tebou a spolu s tebou věřit, že můžeme žít v harmonii, lásko.

Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"čínskími "? :))

40

Odpovědět

Wow! Nikdy by mě nenapadlo, že to může mít tak extrémně špatnej klip...

68

Odpovědět

1994

11

Odpovědět

+AlennO to vůbec nejde... je spousta úžasných i daleko starších klipů.

00

Odpovědět

Pamatujete Robot Unicorn Attack? :)

101

Odpovědět

Odporucam aj Robot Unicorn Heavy Metal Attack (y)

00