Fine Young Cannibals - She Drives Me CrazyHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:76
Počet zobrazení:6 171

Fine Young Cannibals je nyní už neexistující britská kapela, která vznikla v roce 1984 v Birminghamu. Během let vydali dvě alba, první bylo pojmenováno prostě Fine Young Cannibals (1985) a druhé, ze kterého pochází i tato skladba, se jmenovalo The Raw & the Cooked (1988). V roce 1992 se kapela rozpadla, ale ještě jednou se dala dohromady v roce 1996, aby nahrála své album největších hitů.

Přepis titulků

Nemůžu dál potlačovat své pocity. To, co děláš, se zdá neskutečné. Řekni mi, na co myslíš, protože nám dochází čas. To mě nikdy nenecháš být? Tohle čekání mě zabíjí.

Dohání mě k šílenství, jako nikdo jiný. Dohání mě k šílenství, ale já si nemůžu pomoct. Já si prostě neodpočinu. Lidé říkají, že jsem posedlý. Pořád mi jen lžeš, ale to mě vůbec nepřekvapuje.

Já ti chtěl říkat pravdu, ale vždycky se něco pokazí. Dohání mě k šílenství, jako nikdo jiný. Dohání mě k šílenství, ale já si nemůžu pomoct. Nezvládnu to pouze sám.

Nikdo nemá rád, když je sám. Dohání mě k šílenství, jako nikdo jiný. Dohání mě k šílenství, ale já si nemůžu pomoct. Dohání mě k šílenství, jako nikdo jiný. Dohání mě k šílenství, ale já si nemůžu pomoct.

Dohání mě k šílenství, jako nikdo jiný. Dohání mě k šílenství, ale já si nemůžu pomoct. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dneska si muze Mithrill dojit pro vejplatu. Dalsi song podle motta neznam nazev, neznam skladatele, ale pisnicku od prvni vteriny.

120

Odpovědět

Morfeus za mlada :D

130

Odpovědět

History of autotune. Nebyl ten song i v GTA? :D

23

Odpovědět

to museli byť silné dva albumy, keď z nich spravili ešte aj výber najväčších hitov :D

200

Odpovědět

Tuhle dokonalou hudbu jsem nedávno objevil a zamiloval si jí

44