Fontella Bass – Rescue MeHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:70
Počet zobrazení:4 813
"Rescue Me" je píseň zpěvačky Fontelly Bass z roku 1965. Původní verze skladby a značka MBI uvádějí jako autory Raynarda Minera a Carla Williama Smithe, ačkoliv další zdroje uvádějí Fintanellu jako spouautorku.
Jednalo se o největší hit její kariéry, který se 4 týdny držel na špici R&B žebříčku v Billboard Hot 100 obsadil čtvrtou příčku. V singlové hitparádě v Británii se umístil nejlépe jedenáctý.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Zachraň mě ve svém náručí, zachraň mě, chci tvůj něžný šarm, protože jsem osamělá a smutná, potřebuji tebe a tvou lásku. Pojď a zachraň mě, no tak, lásko, zachraň mě. Protože tě potřebuji po svém boku. Copak nevidíš, že jsem sama? Zachraň mě, vezmi si mé srdce, svou láskou obsaď každou jeho část, protože jsem osamělá a smutná, potřebuji tebe a tvou lásku. Pojď a zachraň mě, no tak, lásko, zachraň mě.

Protože tě potřebuji po svém boku. Copak nevidíš, že jsem sama? Zachraň mě ve svém náručí, zachraň mě, chci tvůj něžný šarm, protože jsem osamělá a smutná, potřebuji tebe a tvou lásku. Tak pojď a zachraň mě, no tak lásko, vezmi si mě. Drž mě, zlato, miluj mě, zlato. Copak nevidíš, že tě potřebuji? Nevidíš, že jsem sama? Zachraň mě, vezmi mě za ruku, no tak, zlato, buď můj muž. Protože tě miluji a chci tě.

Nevidíš, že jsem sama? Vezmi si mě, lásko. Miluj mě, zlato. Potřebuj mě, lásko. Copak nevidíš, že jsem sama? Zachraň mě...

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"Fintanellu"

00

Odpovědět

Zpiva, ze je blue... mozna je to tim, ze je to cernobily, ale ja ji neverim. Vidim uplne jinou barvu a i kdyby byl obraz barevny, a ona take, porad bych ji to neveril a stejne bych myslel na barvu uplne jinou.

33

Odpovědět

Tak tady to hodnocení už vůbec nechápu :D Tohle je klasika!

54

Odpovědět

Už chápu proč se v tý době tolik hulilo.

21

Odpovědět

Jediný, co mě potěšilo(pobavilo), byl spartakiádní tanec těch holek. Jinak .....

21

Odpovědět

V té době to bylo normální. Koukni se třeba tady: Brian Hyland - Sealed with a kiss 1962

00

Odpovědět

Jo, tuhle písničku miluju už od Sestry v akci

32