Four Tops – Reach Out (I'll Be There)Hudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:47
Počet zobrazení:3 927

"Reach Out" je píseň skupiny Four Tops ze stejnojmenného alba vydaná roku 1967 pod hlavičkou legendárního nakladatelství Motown. Je považována za nejznámější singl, který v 60. letech v Motownu vyšel, sklidila enormní úspěch a dodnes se objevuje ve všech klasických i zlatých výběrech předních hudebních časopisů i kritiků.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Když cítíš, že už nemůžeš dál, protože jsi ztratila všechnu naději. A tvůj život je plný zmatku a štěstí jen pouhá iluze. A svět kolem tebe se pomalu hroutí, tak zlato stačí, když na mě zavoláš. Když na mě zavoláš. Hned přijdu s láskou, co tě ochrání, hned budu u tebe s láskou, co tě povede. Když se cítíš ztracená a chceš to vzdát, protože máš pocit, že nejsi dost dobrá.

A cítíš, že svět pomalu chladne a samotná odplouváš kamsi do dálky. A potřebuješ se někoho zachytit, tak zlato stačí, když zavoláš. Když na mě zavoláš. Hned tě přijdu milovat a utěšit, hned budu u tebe, abych tě opatroval a staral se o tebe. Budu tam, abych tě vždy mohl vést. Budu tam, abych tě miloval a utěšoval. Poznám už z toho, jak držíš hlavu, že ti chybí láska a máš strach.

A přes slzy se rozhlížíš kolem, ale nenacházíš klid v duši. Vím, co si myslíš – navždy sama bez lásky, ale zlato, zavolej! Tak na mě zavolej! Jen na mě zavolej. Stačí se ohlédnout přes rameno! A hned ti dám všechnu lásku, kterou potřebuješ. A budu u tebe, vždy se na mě můžeš spolehnout.

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Díky, všechny tipy jsem si zapsala a postupně na nich budu makat. :) Chápu, že ne pokaždé se zavděčím všem, teď jsem si trošku frčela na černošské a soulové hudbě, zkusím pro změnu zas třeba víc poslouchat rokenrol. Nebo ABBU. :D

10

Odpovědět

Myslím, že z šedesátek by se daly najít o dost chytlavější věci. V rychlosti mě napadá:
Fontella Bass - Rescue Me
Dusty Springfield - Son of a Preacher Man

10

Odpovědět

Nevím, jestli to zde už bylo: ''The Doors - Riders On The Storm''.

50

Odpovědět

Koukám že "hAnko" nějak začíná ztrácet cit na výběr kvalitních písniček.
Posledních pár přidáních písniček vážně slabota...

Příště zkus třeba některých těhlech hitů 20. století:

Soulsisters - The Way to Your Heart
One Hit Wonders - Coven - One Tin Soldier
George Harrison - I got my mind set on you
Eurythmics - I saved the world today
Outkast - Hey Ya
Primitives - Crash

33

Odpovědět

Toho Harrisona už tu máme, zbytek hodím hAnko jako tipy na další týdny ;-)

George Harrison – Got My Mind Set on You

40

Odpovědět

+XardassAha, moje chyba. Jsem si ho při vyhledávání nevšimnul. Každopádně, tohle bylo jen pár lepších písniček starších 20 let co jsem si v rychlosti vybavil, ale doma mám rozsáhlou kolekci těch nejlepších kousků převážně z 80 a 90 let. Kdyby byl zájem, můžu přidat ještě další doporučení. Spoustu toho tady ještě nemáte :-)

21

Odpovědět

+Edvin69no jasne, cakaju len na teba a tvoju zbierku popovych hitov

37

Odpovědět

+v m vargaUrčitě spíš než na tebe a tvou sbírku blbých keců.

51

Odpovědět

Odpovědět

Ten napravo jak Muhamad Ali.

50