Gabrielle – RiseHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
66 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:30
Počet zobrazení:6 808

"Rise" je píseň anglické zpěvačky Gabrielle, kterou napsala s dalšími dvěma autory pro své třetí studiové album stejného jména (1999). Využívá autorizovaný sample z písně "Knocking On Heavens Door" Boba Dylana. Dylanovi se "Rise" tak líbila, že nechtěl sample zaplatit. Song se držel na špici britského žebříčku dva týdny, bodoval také v Irsku, Rakousku, Norsku a na Novém Zélandu.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Vím, že je konec, ale nemůžu uvěřit, že jdeme od sebe. Říkají, že čas léčí a že mi bez tebe bude líp. Bude to trvat, já vím, ale dostanu se z toho. Podívej na můj život a mé srdce, už jsem je viděla na kusy, ale teď jsem připravená znovu vstát.

Podívej na mé naděje a sny, postavím z nich most, teď jsem připravená znovu vstát. Lapená v myšlenkách jako vězeň vlastní mysli. Položil jsi tolik otázek, ale pravda se těžko hledá. Měla bych se zamyslet, a vím, že to překonám. Podívej na můj život a mé srdce, už jsem je viděla na kusy, ale teď jsem připravená znovu vstát.

Podívej na mé naděje a sny, postavím z nich most, teď jsem připravená znovu vstát. Už uběhlo tolik času, myslíš na mě vůbec? Můj svět nesplněných slibů, nechytíš mě, když upadnu. Podívej na můj život a mé srdce, už jsem je viděla na kusy, ale teď jsem připravená znovu vstát.

Podívej na mé naděje a sny, postavím z nich most, teď jsem připravená znovu vstát. Ano, já se zvednu a všechno bude v pořádku. Budu tím, kým chci být, zlato.

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jak to myslíš že se to Dylanovi tak líbilo, že to nechtěl zaplatit? To je ironie, nebo to nechápu? 😀 A proč by to vůbec platil on? To spíš ta Gabča ne? 🤔😊
Jinak tohle jsem nikdy neslyšel a je to fakt super song! Díky

13

Odpovědět

Jo, nechápeš to.

50