George Michael – Careless WhisperHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:54
Počet zobrazení:6 024

Píseň "Careless Whisper" je dílem anglického zpěváka a skladatele George Michaela z roku 1984. Bylo to jeho první sólový hit, ačkoliv stále působil v kapele Wham! (spoluautorem hudby a textu je kolega Andrew Ridgeley). Singl obsadil první příčky hitparád v 25 zemích a celosvětově se ho prodalo přes 6 milionů kopií. Videoklip se natáčel v Miami na Floridě.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Cítím se tak nejistě, když tě vezmu za ruku a vedu na taneční parket. Jak hudba utichá, něco ve tvých očích připomíná smutné rozloučení z filmového plátna. Už nikdy nebudu tančit, nohy zatížené vinou nemají rytmus. Bylo by snadné předstírat, ale vím, že nejsi hloupá. Neměl jsem podvést svou přítelkyni a promrhat tak jedinečnou šanci.

Proto už nikdy nebudu tančit tak, jak jsem tančil s tebou... Čas nikdy nenavrátí bezstarostné šeptání dobré přítelkyně. Co oči nevidí, srdce nebolí. Pravda už není tak příjemná, po ní tě čeká jen bolest. Už nikdy nebudu tančit, nohy zatížené vinou nemají rytmus. Bylo by snadné předstírat, ale vím, že nejsi hloupá. Neměl jsem podvést svou přítelkyni a promrhat tak jedinečnou šanci.

Proto už nikdy nebudu tančit tak, jak jsem tančil s tebou... Už nikdy bez tvé lásky... Dnes v noci je hudba příliš hlasitá, kéž bychom se mohli vyhnout davu. Ale možná je to tak lepší, vyřčená slova by nám ublížila. Mohlo nám spolu být tak dobře, mohli jsme tančit věčně. Ale teď už se mnou nikdo tančit nebude. Prosím, zůstaň... Už nikdy nebudu tančit, nohy zatížené vinou nemají rytmus. Bylo by snadné předstírat, ale vím, že nejsi hloupá.

Neměl jsem podvést svou přítelkyni a promrhat tak jedinečnou šanci. Proto už nikdy nebudu tančit tak, jak jsem tančil s tebou... Teď když jsi pryč... Teď když jsi pryč... Co jsem udělal, bylo špatné. Tak špatné, že jsi mě musela opustit.

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Doboha, hned se mi vybavilo Teh Lurd Of Teh Reings :D

60

Odpovědět

Poslední dobou si výběr klenotů nemůžu vynachválit. Jedna moje oblíbená pecka za druhou ;) (ano jsem lehce zatížená na osmdesátky, ale co už :D). Jen tak dál.

81

Odpovědět

to mi připomíná, že bych se zase měla podívat na Deadpoola :D

111

Odpovědět

chudak džordž :D z jeho songu se stal nejvíc buzerantsky song na větě :D

38

Odpovědět

si nemyslím ze by mu to nějak vadilo když sám byl gay retarde

121

Odpovědět

gayyy!

2516

Odpovědět

:D

50

Odpovědět

Tak gratulujem! A ako to priznanie prijali tvoji rodičia?

01