Joe Cocker & Jennifer Warnes – Up Where We BelongHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:64
Počet zobrazení:6 098

Od Joe Cockera tu máme asi jeho největší pecku You Can Leave Your Hat On. Pro dnešní díl klenotů jsem napřed váhala mezi Unchain my Heart, You Are So Beautiful a N'oubliez Jamais... Ale nakonec zvítězil duet s Jennifer Warnes z roku 1982. Píseň vznikla pro soundtrack k filmu Důstojník a džentlmen, získala Oscara, cenu BAFTA, Zlatý glóbus, Grammy i platinovou desku.
Malý bonus: máme tam i španělské titulky. :)

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Kdo ví, co nám zítřek prichystá? Ve světě, kde jen některá srdce přežijí. Znám jen své pocity. A když jsou to ty pravé, udržím je při životě. Je to dlouhá pouť... Do cesty se nám postaví hory, ale každý den vystoupáme o jeden krok. Láska nás zvedá tam, kde máme být. Vysoko v horách, kde zní volání orlů. Láska nás zvedá tam, kde máme být.

Daleko od známého světa, tam, kde vane čistý vítr. Někteří lpí na minulosti. Žijí dál, ale ohlíží se zpět. Ale vše, co máme, je přítomnost. A celý život leží před námi. Je to dlouhá pouť... Do cesty se nám postaví hory, ale každý den vystoupáme o jeden krok. Láska nás zvedá tam, kde máme být. Vysoko v horách, kde zní volání orlů. Láska nás zvedá tam, kde máme být.

Daleko od známého světa, tam, kde vane čistý vítr. Čas utíká, na pláč nezbývá. Život jsme ty a já. Žijeme dneškem! Láska nás zvedá tam, kde máme být. Vysoko v horách, kde zní volání orlů. Láska nás zvedá tam, kde máme být. Daleko od známého světa, tam, kde vane čistý vítr.

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hezký song. Ain't no sunshine je o dost smutnější.

00

Odpovědět

Moulin Rouge! , ale to dnešné ročníky nebudú poznať, jediné čo ich IQ dokáže pobrať je Fast 7,8 alebo Avengers.

312

Odpovědět

Já teda raději od Joea Delta Lady, nebo Sumer in the city... ale tahle je taky dobrá...:) ;) Jinak na Avengers taky koukám... a nemyslím, že to nějak omezuje schopnosti mojí mozkovny, nebo že by to bylo jediné, co můj mozek pobere. :D ;)

21

Odpovědět

+MagdaNeberiem ti tvoj názor, ja len že dnešné filmy sú strašne nenáročne, jednoduché dejové línie, ak už príde niečo zložitejšie BvS tak ľudia to tažko prijímajú.

01