Johnny Cash – Walk the LineHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:77
Počet zobrazení:6 554

"I Walk the Line" napsal a nahrál Johnny Cash v roce 1956. Píseň se jako první více proslavila a umístila v hitparádách na vyšších příčkách. Po letech byla vybrána jako titulní píseň stejnojmenného filmu s Gregory Peckem (1970).
Zajímavostí jsou akordy, které Cash získal přehráním některých svých nahrávek pozpátku, když byl jako voják s posádkou v Německu. Píseň věnoval těsně po svatbě své ženě jako slib, že bude sekat latinu (vyhne se aférám, alkoholu a kriminálním aktivitám). Nakonec ale slib nedodržel. V mezihrách si broukal, aby se mu lépe přecházelo mezi stupnicemi, protoze píseň je psána v několika hlasových polohách.

Přepis titulků

Své srdce si pečlivě hlídám, oči mám pořád na šťopkách. Dávám si pozor na závazky. Protože tě mám, dělám, co se má. Je pro mě snadné být ti věrný, na konci každého dne jsem sám. Přiznávám, že jsem do tebe blázen, protože tě mám, dělám, co se má.

Tak jako noc je černá a den bílý, myslím na tebe každou chvíli. A tohle štěstí je toho důkazem, protože tě mám, dělám, co se má. Víš, jak si mě držet u sebe, dáváš mi důvod k neskrývané lásce. Kvůli tobě jsem ochotný se změnit, protože tě mám, dělám, co se má.

Své srdce si pečlivě hlídám, oči mám pořád na šťopkách. Dávám si pozor na závazky, protože tě mám, dělám, co se má...

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Legenda svého žánru. Neposlouchám ho a jen doufám, že má MNOHEM zajímavější songy.

42

Odpovědět

Něco mi uniká nebo toto není odrhovačka?

62

Odpovědět

Ještě mu chybí Eva a je to komplet..

63