Kenny Loggins – FootlooseHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:45
Počet zobrazení:5 551

"Footloose" je píseň ze stejnojmenného filmu, americké osmdesátkové klasiky o rebelských teenagerech. Byla vydána v lednu 1984 a nominována na Osacara. Bohužel tehdy prohrála se singlem Stevieho Wondera "I Just Called to Say I Love You" z filmu Žena v červeném.
Ve videoklipu jsou sestříhané ukázky z filmu, především taneční scéna Kevina Bacona ve skladišti (ve snímku je ale podkreslená jinou hudbou). 
Footloose je specifický výraz pro svobodu, kdy člověk nemá žádné závazky, může si dělat, co chce, a volně cestovat.

Pokud máte rádi videa, která pro vás překládáme na VideaČesky, dejte nám hlas v anketě Křišťálová lupa v kategorii Zájmové weby. Díky za vaši přízeň!

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Makám jako blázen, razím si píchačku. Osm hodin, kvůli čemu? Řekněte, co z toho mám? Mám takovej pocit, že čas mě brzdí. Musím si poskočit, jinak tohle město rozmetám na hadry. Musím se osvobodit a odkopnout nedělní botky. Prosím, Louise, zvedni mě ze země. Jacku, vrať se, jdem na to, než nás to zlomí.

Pryč se špatnou náladou, všichni se osvobodíme. Děláš, že je všechno v pohodě, dodržuješ pravidla. Náhledni si do srdce, uvnitř hoříš pro někoho, kdo ti ukáže, že ti život ještě neproklouzl mezi prsty. Chci ti říct, že se to stane, jestli se aspoň nepokusíš... Bude to dobrý, pokud se osvobodíš a odkopneš nedělní botky. Hej, Marie, zatoč se kvůli mně. No tak, Milo, jdeme, jdeme na to!

Pryč se špatnou náladou, všichni se osvobodíme. Musíš se mnou zatočit a stát nohama pevně na zemi. No tak, chyť se otěží! Já jsem na koni a vy prohráváte!

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Som nevedel, ze Kevin Slanina takto daval.. naajs :)

10

Odpovědět

Výborný klip!
Přeložte prosím někdy Take on me od A-Ha, větší klasiku najdete těžko ;)

43