Kool & the Gang - CelebrationHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:89
Počet zobrazení:6 548

Kool & the Gang je legendární americký funková a R&B kapela, která byla slavná především v 80. a 90. letech. Už v roce 1964 ji založili bratři Robert "Kool" Bell a Ronald Bell, ale během let se v ní vystřídala velká spousta hudebníků. Celebration patří mezi jejich největší hity a tato skladba dobyla hitparády v USA i v některých dalších zemích.

Přepis titulků

Tohle je oslava. Tohle je oslava. Oslavíme všechno dobré, no tak! Oslavíme všechno dobré, no tak! Jdeme oslavovat. Právě se tu bavíme na party, oslavě minulých let. Vezmi s sebou dobré vzpomínky a svůj smích, budeme oslavovat společně s tebou!

Tak pojď. Oslava... Pojďme slavit a bavit se. Oslava... Budeme slavit a bavit se. Je na čase se sejít, je na tobě, co bys rád.

Všichni z celého světa, pojďme! Tohle je oslava. Oslavíme všechno dobré, no tak! Tohle je oslava. Oslavíme všechno dobré, no tak! Pojďme slavit! Právě se tu bavíme na party, oslavě minulých let.

Vezmi s sebou dobré vzpomínky a svůj smích, budeme oslavovat s tebou! - Tak pojďte... - Oslava. Pojďme slavit a bavit se. - Jo... - Oslava. Budeme slavit a bavit se. Je na čase se sejít, je na tobě, co bys rád.

Všichni z celého světa, pojďme! Tohle je oslava. Tohle je oslava. Oslavíme všechno dobré, no tak! Pojďte slavit. No tak, do toho! Oslavíme všechno dobré, no tak! Pojďte slavit! Dnes v noci se budeme bavit.

Pojďme slavit, to se smí. Dnes v noci se budeme bavit. Pojďme slavit, to se smí. Zlato... - Dnes v noci se budeme bavit. - Oslava. Pojďme slavit, to se smí. - Dnes v noci se budeme bavit. - Oslava. Pojďme slavit, to se smí.

Oslavíme všechno dobré, no tak! Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jó, tenhle song jsem sdílel na FB když umřela ta bestie rotchild. Krásná to byla oslava. :)

45

Odpovědět

Bravo, ses opravdu tvrdak

21

Odpovědět

Vždycky jsem si myslel, že výšky zpívá frontman a hloubky někdo jiný :D

00

Odpovědět

Vždycky mi to připomene Rosse jak hraje na dudy https://www.youtube.com/watch?v=dnyT1_6ozPg

61