Laura Branigan – Self ControlHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:68
Počet zobrazení:6 558
"Self Control" vydal italský zpěvák Raf roku 1984. Ve stejném roce píseň převzala američanka Laura Branigan. Branigan s ní tak bodovala v domácí hitparádě Billboard (4. příčka a v taneční hitparádě 2. místo) a v Německu (1. místo), Raf sklidil úspěch v Itálii a ve zbytku Evropy. Obě verze se hrály téměř všude během celého léta '84. 

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Noc je můj svět, dívka vykreslená neonovým světlem, ve dne na ničem nezáleží, v nočních hodinách mi to sluší. V noci bez ovládání se za zdí něco láme, kráčíš v bílém po ulici mé duše.

Bereš mi mé já, mé sebeovládání. Kvůli tobě žiju jen v noci. Příběh skončí, než začne den. Bereš mi mé já, mé sebeovládání. Další noc a další den je za námi, nepřestávám myslet na to, proč. Kvůli tobě zapomínám hrát svou roli, bereš mi mé já, mé sebeovládání.

Teď žiju mezi stvořeními noci. Nemám vůli zkusit bojovat proti novému zítřku, tak budu věřit, že nikdy nepřijde. Bezpečná noc, žiju v lese svých snů. Vím, že noc není, jak se zdá, musím něčemu věřit, tak věřím, že tahle noc nikdy neskončí. Noc je můj svět, dívka vykreslená neonovým světlem, ve dne na ničem nezáleží, v nočních hodinách mi to sluší.

Bereš mi mé já, mé sebeovládání. Kvůli tobě žiju jen v noci. Příběh skončí, než začne den. Bereš mi mé já, mé sebeovládání. Teď žiju mezi stvořeními noci.

Nemám vůli zkusit bojovat proti novému zítřku, tak budu věřit, že nikdy nepřijde. Bezpečná noc, žiju v lese svých snů. Vím, že noc není jak se zdá, musím něčemu věřit, tak věřím, že tahle noc nikdy neskončí. Bereš mi mé já, mé sebeovládání. Teď žiju mezi stvořeními noci. Nemám vůli zkusit bojovat.

Teď žiju v lese svých snů. Vím, že noc není, jak se zdá. Je můj svět, dívka vykreslená...

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pokud by někdo hledal originální verzi Raf - Self control (Official Video)

10

Odpovědět

Ty woe to obočí :-)

15

Odpovědět

hej bro, stejná první myšlenka :D, jinak song ujde :)

00

Odpovědět

Vice City is that you?

140

Odpovědět

neznasam tieto osemdesiatkove synthpopy

125

Odpovědět

Vidíš a já je třeba úplně zbožňuju. Osmdesátky jsou moje asi nejoblíbenější hudební éra. ¨
Takže jsem ráda, že došlo i na Lauru Branigan :-).

210

Odpovědět

Docela dobrej song. Je jedno, jestli od toho italskýho Rafíka či zde od Laury bez tygrů.

101