Lionel Richie – Dancing On The CeilingHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:39
Počet zobrazení:4 119

Píseň pochází ze stejnojmenného alba (1986) amerického zpěváka a skladatele Lionela Richieho. Ze singlu se stal mezinárodní hit, když obsadil špičky žebříčků nejen doma, ale i ve Švédsku, Norsku a Belgii. Někteří kritici nebyli příliš nadšení a na začátku 21. století hudební magazín Blender song zařadil na 20. místo seznamu nejhorších písní všech dob. Přesto stále zůstává oblíbenou peckou na osmdesátkových diskotékách a není se čemu divit, paří se na ni dobře. :) 

Přepis titulků

Hej, ještě dneska večer! - Dej mi paličku! - Ale no ták! Jedem na střechu, to je paráda, kluci. Říkám vám, čeká nás rozvášněnej ječící dav! - Co se to tam děje? - Jdem to omrknout. Vidíš to? Jsme slavní! Co se to tady děje? No něco určitě, to je jasný.

Rozsviťte tu někdo! Užijem si párty, která právě začíná! To je ale pocit! Když tančíš na stropě! Je tady horko... a to je fajn! Přišli všichni kámoši z okolí! Lidi tu lezou po zdech! Zdá se, že všichni si to užívají. To je ale pocit!

Když tančíš na stropě! Každej ztratí zábrany, když je skvělá muzika! Když někoho uvidíš postávat, nebuď nervózní. Jediná věc, kterou chcem dneska dělat, je tančit kolem dokola a viset hlavou dolů! Rozjedem to! Tak jdem na to, uvolníme se! Není důvod držet se zpátky. Je těžký udržet nohy na zemi, protože když chceme pařit, chceme si to užít! - To je ale pocit!

Když tančíš na stropě! - Co to je? Co se to děje? Za chvilku se vrátím. Co se to tady sakra děje? Co říkáš? Že nemůžeš přestat? Tak nepřestávej! A všichni tleskáme! No tak! A všichni tancujem! To je ale pocit! Když tančíš na stropě! - Co to tady je?

- Pojďte nahoru! To je nadělení! Hej, Louie, pocem! Tohle musíš vidět! Hej Louie, Louie!

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Fred Astaire, nekdo?

00

Odpovědět

To je ale divnej Eddie Murphy

40

Odpovědět

Tak jsem zkusil při této písničce taky chodit po zdech a stropě...No...Nepodařilo se mi to, jen mám teď na zdi šlápoty od bot :-/

62

Odpovědět

Musíte si u toho zpívat jak Lionel Richie

20

Odpovědět

Rozverná moucha. Tssss

40