Little Anthony – Tears on My PillowHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:45
Počet zobrazení:4 142

A je tu opět Saturday Night Beech-Nut Show a představování aktuálních interpretů a jejich rokenrolových, soulových a bluesových peciček. Tentokrát se nám představí Little Anthony a vokální skupina The Imperials z New York City. Jerome Anthony "Little Anthony" Gourdine měl vskutku zajímavý upištěný tenorový hlásek, díky němuž skupina vynikala. V roce 2009 byli uvedeni do rokenrolové síně slávy. Píseň Slzy na mém polštáři pochází z roku 1958 a znát ji můžete třeba z muzikálu Pomáda. 

Přepis titulků

Kap. Kap. Víte, co to je? Není to tak snadné, jsou to... Umělé slzy... Slzy na mém polštáři. Little Anthony a The Imperials! Ty si mě nepamatuješ, ale já tebe ano. Není to tak dávno, co jsi mi zlomila srdce.

Slzy na mém polštáři, bolest v mém srdci, kterou jsi způsobila ty. Kdybychom mohli začít znovu, vůbec bych neváhal. Rád bych tě vzal zpátky a znovu pokoušel osud. Slzy na mém polštáři, bolest v mém srdci, kterou jsi způsobila ty. Láska není pro zábavu, láska není hračka. Když najdeš tu, kterou miluješ, naplní tvé srdce radostí. Kdybychom mohli začít znovu, vůbec bych neváhal. Rád bych tě vzal zpátky a znovu pokoušel osud.

Slzy na mém polštáři, bolest v mém srdci, kterou jsi způsobila ty. Moc děkujeme! Little Anthony a The Imperials. Mladý muž má bezpochyby velmi zajímavě posazený hlas.

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tehdy byly n***i ještě k něčemu dobrý

14

Odpovědět

Jdu zkusit najít verzi bez těch zvuků z pódia, závěr se mi zvlášť líbil!

00

Odpovědět

Jedna z písní mého dětství, moc děkuji za pěknou vzpomínku.

10

Odpovědět

ja tých starých negrov proste milujem :)
Návrh na ďalšieho: Sammy Davis Jr.
Alebo rovno celý Ratpack :)

44

Odpovědět

Těžko se mi posuzují songy z dob, kdy obraz nebyl ještě černo-bílý, ale černo-černý. Těžko se mi posuzují songy, u kterých je melodie pro mé slechy tuctová. Ale jo, hlas je lehce zajímavý. Ale asi mě moc nezajímá. Počkám si v koutku na dalších klenot.

13