Michael Jackson – ThrillerHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:98
Počet zobrazení:6 298

"Thriller" je píseň amerického zpěváka Michaela Jacksona v produkci slavného Quincy Jonese. Vyšla jako poslední singl ze stejnojmenného alba v roce 1984. Skladatel Rod Temperton chtěl napsat teatrální píseň, která by vystihovala Michaelovu lásku k filmu. Hudba, text i samotný klip odkazují k hororovým prvkům, v mluvené části můžete dokonce slyšet slavného hororového herce Vincenta Price. Videoklip (režisér John Landis) byl jako první ze svého žánru zařazen do Národního filmového registru. Zombie choreografie, zpěvákova červená bunda a mnoho dalšího z písně i klipu je dnes nesmrtelnou součástí popkultury.

Přepis titulků

Z osobního přesvědčení zdůrazňuji, že tento film nepodporuje víru v okultismus. Překlad: hAnko www.videacesky.cz Vážně nám došel benzín. A co teď budeme dělat? Promiň, že jsem ti nevěřila. - Můžu se tě něco zeptat? - Copak? - Mám tě rád, to víš, že? - Ano. - Doufám, že mě máš ráda stejně.

- Ano. Tak mě napadlo, zda bys nechtěla být moje přítelkyně. Ach, Michaele! - Je překrásný. - A je to oficiální. - Ještě něco ti musím říct. - Ano, Michaele? - Nejsem jako ostatní kluci. - No jistě, proto tě mám ráda! - Ne, jsem opravdu jiný. - O čem to mluvíš? - Jsi v pořádku? - Uteč! - Šerife, tady je!

- Bože, podívejte na tu věc! - Pozor! - Můžeme už jít? Ne, mně to baví! Ale já na to koukat nemůžu! Promiňte. - Krvavý svitek. - Co se tam píše? - Uvidíme se příští středu. - Je to jen film! - To není legrační. - Bála ses, že?

- Tak moc zase ne. Ale jo, bála ses! Bude skoro půlnoc a něco zlého se plíží ze tmy. V měsíčním světle zahlédneš něco, z čeho se ti málem zastaví srdce. Snažíš se křičet, ale strach zadusí zvuk už v hrdle. Celá se třeseš, když ti děs pohlédne do očí. Jsi ochromená! Slyšíš bouchnout dveře a víš, že není kam utéct. Cítíš studenou ruku a nevíš, jestli ještě spatříš slunce.

Zavřeš oči a doufáš, že se ti to jen zdá. Ale celou dobu se za tebou plazí příšera, dochází ti čas! Jdou po tobě, démoni tě obkličují že všech stran. Posednou tě, dokud nezměníš číslo na svých hodinkách. Nastal čas se k sobě víc přitisknout. Celou noc tě budu chránit před hrůzou z plátna, však uvidíš! Temnota padla na krajinu v blížící se půlnoční hodinu.

Vylézají stvoření lačnící po krvi, aby rozpoutaly peklo v sousedství. A kohokoliv tady zastihnou bez čisté duše na výměnu, ten bude čelit pekelným psům a hnít ve schránce nepodobné tělu. Odporný zápach vzduchem proletí s děsem posledních čtyř set staletí. Příšerní ghúlové z hrobů v příkrém srázu se blíží zpečetit tvou zkázu. Ač bojuješ o přežití, tvé tělo začíná se třást, protože žádný smrtelník neobstojí proti zlu samotného thrilleru. Tohle je thriller a děsivá noc a nikdo tě nezachrání před útokem bestie.

Víš, že je to thriller a děsivá noc, ve které bojuješ o život ve vražedném thrilleru. Thriller a děsivá noc, protože já tě děsím víc, než by se opovážil duch. Tak mi dovol tě pevně držet a sdílet vražedný thriller v tuhle noc. Tohle je thriller a děsivá noc, protože já tě děsím víc, než by se opovážil duch. Tak mi dovol tě pevně držet a sdílet vražedný thriller! Co se děje? Pojď, odvedu tě domů.

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

7:35 to bol koho nápad preložiť 40 000 rokov ako 400 storočí?

11

Odpovědět

Michael je prostě legenda která nikdy nebude zapomenutá tak to je a komu se to nelíbí tak ten se s tím musí smířit a nějaký prolhany dokument na tom taky nic nezmění Michael si získal srdce již minimálně 3 generací je inspirace pro mnoho tanečníků a zpěváků kdo tohle kdy dokázal. Prostě King of Pop navždy. RIP Michael Jackson.

85

Odpovědět

Pro jeho obdivovatele a milovníky doporučuji:
https://www.csfd.cz/film/9802-ghosts/komentare/
ke stažení zde:
https://www.uloz.to/!emRZUVJiEDRl/michael-jacksons-ghosts-1997-mkv
960x720 39:39 664 MB
https://www.uloz.to/!WCBqjJwN/michael-jacksons-ghosts-1997-aquaris-srt
·
opravdu vymazlená pochoutka

54

Odpovědět

Mizerná kvalita. Nemáš to v HEVC 4k 10bit? :-P

02

Odpovědět

+-HoNY-Příště ti Ježíšek do punčochy nasere!
Je to 22 roků starý kousek.
Koukni se na tak staré filmy a taky to není ta grafická kvalita jako dnes od Netflixu.

52

Odpovědět

+mykanecCo kdybys raději nasdílel zdrojový soubor? Sbírám kvalitně remasterované věci. A aktuální díla si enkóduji sám.

Kvalita Thrilleru je srovnatelná s remasterem němého černobílého Metropolisu. Uznávám, že to zpracovali lépe remaster Švejka, ale na druhou stranu horší, než remasterované klasiky jako El Cid, Ben Hur nebo Fall of the Roman Empire.

01

Odpovědět

+-HoNY-Ty jeden nevděčnej vyHoNĚnej vocase,
můžeš mi prozradit kde by obyčejnej čecháček vzal "zdrojový soubor"?
Co kdyby sis to sehnal sám a sám udělal v kvalitě hodné tvého vytříbeného vkusu.
Schválně jsem si to před chvílí stáhnul znovu a opět se na to kouknul. Mimo snadno opravitelných drobností v titulcích to pro mne osobně nemá chybu.
I ukázky maskování během závěrečných titulků by vydaly na samostatný dokument a stojí za zhlédnutí.

10

Odpovědět

+mykanecMusíš hned útočit? Já si ten zdroj snad najdu sám a pak dám odkaz na reenkódovaný výsledek.

00

Odpovědět

Paráda! Ať byl jakej chtěl — UMÍ.

165

Odpovědět

tomuto uchylovi, by sa nemal davat ziadny priestor, vymazat jeho meno z historie, prestat hrat jeho pesnicky atd. podobne ako to spravili s r.kellym

830

Odpovědět

Ďalšia ovca čo verí každé hlúposti ktorá sa objavila v TV a na internete. Ak to súdiš len podľa toho že si videl samozvaný ,, DOKUMENT" a stále veríš tomu tak ťa sklamem ukázalo sa pár dôkazov ktoré ukazujú to že je to obyčajný výmysel ktorý chce zblbnúť ľudí. Dokonca sa tých dôkazov objavilo toľko že sám REŽISÉR prestáva veriť tým dvom pajácom.

1111

Odpovědět


Odpovědět

+Solgaleoovce su skor jeho obdivovatelia, ktory by mu kludne nastavili rite svojich deti, btw. aj o.j. simpson bol oslobodeny, ked mas peniaze, a ten divny uchyl, ich mal pozehnane, kupis si aj ,,nevinnost,, hihi jaky dvojzmysel

19

Odpovědět

Představme si, že nějaký vědec zítra vynalezne lék na rakovinu. Nebo to ani nemusí být rakovina, ale třeba Huntingtonovu chorobu. Lék se začne vyrábět. vyléčit stovky, tisíce, miliony lidí.
Pak se zjistí, že lékař byl pedofil a zneužil desítky dětí - a to říkám s vědomím, že u Jacksona si už nikdy nebudeme 100% jistí jak to celé bylo, pouze tu s tím pracuji - přestaneme jeho lék využívat?
I kdyby vám šlo zbavit Jacksona příjmů, on je po smrti. Je to fuk. Jeho hudba je geniální, a s tím bohužel nejde hnout.

134

Odpovědět

+Cathanneporovnavajte neporovnatelne, nejakeho genialneho vedca a priemerneho popoveho vysinuteho uchyla s dobrym producentom

37

Odpovědět

+v m vargaOznačit hudbu Michaela Jacksona za průměrnou lze pouze s velkou dávkou zášti a nulové objektivity :)

124

Odpovědět

+Cathantrigerred

23

Odpovědět

+v m vargaTotálně, dostal jste mě :)

13

Odpovědět

+CathanTak ona ta hudba tak nějak nebyla úplně jho že? :) Prostě si kolem sebe našel šikovný lidi a ano vložil do toho něco ze sebe a určitě něco uměl, jen on prostě nebyl TEN jedinej kdo za tou hudbou stál...

22

Odpovědět

+NicSamozřejmě, a Avicii třeba své písně nezpíval a taky je u nich napsaný jen on. To tak někdy bývá.

22

Odpovědět

Thriller Majkla vystřelil až do hvězdného nebe. Byl výjimečný talentovaný chytrý a měl velké osobní charisma.

42

Odpovědět

Jak to můžeš vůbec napsat, odsouzenej nikdy nebyl. Nějaký dokument na HBO nebo že policie odtajnila dokumenty. Kdyby je měla odsoudili by ho už za života

03

Odpovědět

Nechápu, jak to, že má tento skvost jen 81%?!

175

Odpovědět

Ve své době fenomenální záležitost. I s odstupem spousty let je to pořád skvělý.

353