Nancy Sinatra – These Boots Are Made for Walkin'Hudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:52
Počet zobrazení:7 427
"These Boots Are Made for Walkin'" je hit z pera Lee Hazlewooda, který nazpívala Nancy Sinatra v roce 1966. Okamžitě vystoupal na špici žebříčků v USA i Velké Británii. Píseň se dočkala mnoha cover verzí v různých žánrech od metalu, přes pop, rock, country i dance. Mezi slavnými zpěváky a kapelami, kteří si hit upravili pro sebe, jsou například Megadeth, Jessica Simpson nebo Ella Fitzgerald s orchestrem Dukea Ellingtona. S českým textem můžete píseň znát v podání Yvonne Přenosilové jako Boty proti lásce.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Pořád říkáš, že pro mě něco máš. Říkáš tomu láska, ale přiznej, že si zahráváš tam, kde bys neměl, a to nejlepší dáváš někomu jinému. Tyhle boty umí dupat a přesně to teď dělají. Jednoho dne tě do země zadupají. Lžeš, když bys měl říkat pravdu, prohráváš, když by ses vůbec neměl sázet.

Jsi stejný, i když by ses měl změnit, pravda je pravda, ale tys ji ještě neměl. Tyhle boty umí dupat a přesně to teď dělají. Jednoho dne tě do země zadupají. Hraješ tehdy, když bys neměl, a myslíš, že se nikdy nespálíš. Já právě našla novou krabičku sirek a přišel čas, aby ses poučil.

Tyhle boty umí dupat a přesně to teď dělají. Jednoho dne tě do země zadupají. Jste připravené, boty? Jdeme!

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hezké, ale jsem toho názoru, že sukně by měla sahat níž, než klitoris:-).

21

Odpovědět

Ty sukně se mi zdají být proklatě krátké! :)

70

Odpovědět

1966 nevím od kdy je přesně ten klip, ale jsem si jistý, že kdyby to takhle ze stejnou choreografií natočili dnes tak to bude jeden z nejvíc sexi klipů poslední doby.

40

Odpovědět

teď nedávno sem viděla úryvek klipu na Dvořákův nový svět "Allegro con fuoco" z Japonska, dejme tomu že s hudbou to nemělo nic společného ale podobná choreografie to cca byla

11

Odpovědět

+lenaciaJá tím chtěl hlavně říci, jak sakra nadčasové to bylo. Jasně dnes by tam pobíhali pouze v tom spodním prádle, ale když se podíváte na muziku tak do 80 let moc podobných klipů nenajdete pak už se to rojí a je to čím dál odvážnější, jen už tomu chybí nápady a je to až příliš účelová erotika.

40

Odpovědět

Odpovědět

+KohbaProč bych to chtěla vidět sakra znova... 😂

00

Odpovědět

+KohbaSice jim to místy moc nesedí takže mi to přišlo jako by to sestříhali z videa pro jinou hudbu a ještě to stříhal někdo bez citu pro věc (sedí to tak na 80% ale těch pár míst dost bije do očí), nicméně proč ne, alespoň to přiláká mladší generaci k vážné hudbě. Jen umělecký dojem toho tance se tedy videoklipu These Boots Are Made for Walkin nerovná, problém je že tem ten sexepíl narvali moc na sílu takže rozdíl je jako koukat se na tanečnici která se trochu ostýchá (Boots) a nebo striptérku která si hraje na tanečnici (Dvořák po Japonsku).

00

Odpovědět

+HMTDNo aby to nebyl jen úryvek, ne?

00

Odpovědět

Jako první příspěvek tady byl nějaký žblept od anonyma s textem: "Toto je ta nejprotivnější píseň co si vybavuji." a k tomu měl pět palců dolů. Ty palce chápu, ale za co dostal ten shadowban? Nechci se toho tragéda zastávat, ale to už vám v redakci z té cenzury skutečně jeblo v palicích?

75

Odpovědět

Nikoliv, Jarinin má u nás ban už dlouho. To, že se připojí přes mobil, neznamená, že ty jeho vulgární hejty budeme nutit naše uživatele číst. Dlouhodobé porušování našich zásad diskuze má prostě určité důsledky, ať už se to Jarininovi líbí, nebo ne.

75

Odpovědět

+XardassA co je na tom příspěvku vulgárního? Na to si neodpověděl. Ta písnička je prostě protivná a kladný hodnocení má jen od zdejších "Vintage" honimírů. :D

48

Odpovědět

+JarinTo, že jeden tvůj příspěvek zrovna není vulgární, bohužel ze zkušenosti neznamená, že hned ten další nebude. Mám lepší věci na práci než celý den zkoumat, který tvůj příspěvek je už za hranou a který je ještě přijatelný. Buď urážíš mě, naše překladatele, místní uživatele, nebo pro jistotu všechny najednou.
Několikrát jsem ti dával šanci a příspěvky hned nemazal, jen abych den nato zjistil, že se objevil zase nějaký za hranou. Odmítám tomu věnovat víc času, než si to zaslouží – takže prostě pokud tu budeš psát urážlivě, ba vulgárně, počítej s tím, že i tvé "v pohodě" příspěvky se tu dlouho neohřejou.

96

Odpovědět

+XardassTak to si se pěkně vybarvil, když na to nemáš čas tak se na to vysserr, stejně od tý doby co to vedeš tak to šlo tady akorát tak do prddelle, samý teplý píííčovinny.

06

Odpovědět

+JarinNechceš si jít konečně zašukat s nějakým chlapcem a dát tady konečně lidem pokoj? Ty tvoje sexuální frustrace se fakt nedají číst.

00

Odpovědět

+AnonymousTvl, dávaj bacha na čí příspěvek odpovídáš.

13

Odpovědět

Holky by měly ještě to choreo trochu potrénovat. Synchronizace nic moc.

20

Odpovědět

Tak pokud by mě zašlapávaly boty ve kterých by byly takové nožky ....

131

Odpovědět

Internet nikdy nezklame :D

91