Nat King Cole - UnforgettableHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:53
Počet zobrazení:5 990

"Unforgettable" je populární píseň autora Irvinga Gordona. Původní název měl být "Uncomparable" (Nesrovnatelná), ale vydavatel Gordona poprosil o změnu. A tak song s novým jménem spatřil světlo světa v roce 1951. Ve stejném roce vznikla nejslavnější nahrávka od Nata King Colea.

Roku 1991 byl z původní nahrávky vytvořen remixováním duet s Kingovou dcerou Natalie. Tato verze získala tři ocenění Grammy. Samotná původní nahrávka pak byla uvedena do síně slávy roku 2000.

Přepis titulků

...přemýšlel jsem, kde tak asi zaparkuji... Ale dnes večer jsem rád, že mám kde parkovat, a tak... ...bych vám rád zazpíval úžasný starý hit s názvem... Nezapomenutelná... taková jsi. Nezapomenutelná... ať blízká, či vzdálená. Jako píseň lásky, která se mnou zůstává.

Z pouhé myšlenky na tebe jsem rozechvělý. Nikdy předtím... pro mě nikdo tolik neznamenal. Nezapomenutelná... v každém směru. A navždy... taková pro mě zůstaneš. A proto, miláčku, je neuvěřitelné, že někdo tak nezapomenutelný, si myslí, že já jsem nezapomenutelný též.

Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Sakra, musím zase někdy kouknout na Watchmeny uwu

40

Odpovědět

Najlepší Komixový film aký kedy bol, mám ale na mysli 3:35 ultimate cut :) Snyder točí dobre rozšírené edície: napr. Batman v Superman kinoverzia je priemer, ale ultimátna je iné kafe, politický thriler - osudový a vážny.

11

Odpovědět

+Mino87Tak samozřejmě! Jinak než režisérská verze to být nemůže :). Alespoň u Snydera to tak platí. Souhlasím i s BvS, ten se mi v rozšířené verzi opravdu hodně líbil.

00

Odpovědět

+KolikokoliAk sa ti podarí zohnať ten ultimátny cut daj vedieť, lebo už ho znova sa mi nepodarilo nájsť, lebo sa rušili torrenty.

00

Odpovědět

Watchmenov 2009 mi to pripomenulo, tam sú samé takéto pecky v tom filme :)

120

Odpovědět

Som hraval fallouta ale taketo zanre mi stale pripomenu minulost a ten pocit ako keby som pocul Louis Armstronga a jeho what a wonderful world. Milujem tieto zanere, V tej dobe kazde pozitivum muselo byt hodne silna vec i napriek tomu co sa vo svete dialo.

22