Paula Abdul – Rush RushHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:51
Počet zobrazení:7 516

"Rush Rush" pochází z druhého studiového alba Spellbound americké zpěvačky Pauly Abdul. Po svém vydání 2. května 1991 se singl stal hitem a několik týdnů okupoval špičku Billboard chart.
Videoklip je předělávkou scén z filmu Rebel bez příčiny, ve kterém Keanu Reeves převzal roli Jamese Deana (Jim) a Abdul roli Natalie Woodové (Judy).

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Jsi šepot letního vánku. Jsi polibek, který uklidní mou duši. Chci tím říct, že jsem do tebe zblázněná. Tohle je můj příběh, a takhle začíná... Když lásku dáš, lásku dostaneš a s ní víc, než samo nebe ví. Uvidíš, že poběžím, že se budu snažit. Přinesu všechnu tu lásku k tobě. Celé své srdce, všechnu tu radost.

Ach, lásko, lásko, prosím... Spěchej, spěchej. Rychle, lásko, přijď ke mně. Spěchej, spěchej. Chci, abys se mnou byl volný. Spěchej, spěchej. Cítím to, cítím tě všude kolem sebe. Spěchej, spěchej. Ach, co mi to děláš? Chi po tobě jen abys byl sám sebou. I když jsi vedle mě, zůstáváš vzdálený. A když nejsem ve tvém náručí, dělám z toho drama, miláčku, já vím. Ale já tě potřebuji, já tě chci, ach bože, jak já tě miluju!

Uvidíš, že poběžím, že se budu snažit. Přinesu všechnu tu lásku k tobě. Celé své srdce, všechnu tu radost. Ach, lásko, lásko, prosím... Spěchej, spěchej. Rychle, lásko, přijď ke mně. Spěchej, spěchej. Chci, abys se mnou byl volný. Spěchej, spěchej. Cítím to, cítím tě všude kolem sebe. Spěchej, spěchej. Ach, co mi to děláš? Spěchej, spěchej. Rychle, lásko, přijď ke mně. Spěchej, spěchej.

Chci, abys se mnou byl volný. Spěchej, spěchej. Cítím to, cítím tě všude kolem sebe. Spěchej, spěchej. Ach, co mi to děláš? Když mě zlíbáš od hlavy k patě, zbystří všechny mé smysly. Ach, lásko. Ach, lásko. Nevím jak a proč, ale nikdo mě ještě tak hluboce nezasáhl. - Můžu se tě zeptat? Byl jsi zamilovaný? - Možná byl, ale nevěděl jsem o tom. - A ty? - Ne. Není to hrozné? Hrozné?

Ne. Jen ti to připomene, že jsme všichni sami, to je všechno. Uvidíš, že poběžím, že se budu snažit. Přinesu všechnu tu lásku k tobě. Celé své srdce, všechnu tu radost. Ach, lásko, lásko, prosím... Spěchej, spěchej. Rychle, lásko, přijď ke mně. Spěchej, spěchej. Chci, abys se mnou byl volný. Spěchej, spěchej. Cítím to, cítím tě všude kolem sebe. Spěchej, spěchej. Ach, co mi to děláš? Spěchej, spěchej. Rychle, lásko, přijď ke mně. Spěchej, spěchej.

Chci, abys se mnou byl volný. Spěchej, spěchej. Cítím to, cítím tě všude kolem sebe. Spěchej, spěchej. Ach, co mi to děláš?

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Píseň není špatná, ale film jsem viděl na počátku devadesátek a rd byviděl zas, ale nemohu sehnat. Každej mi tvrdí, že je to jen sestřih scén ke klipu, ale co jsem viděl to jsem viděl, film ve kterém hráli oba nikoli jen sestřih. Pochybuji, že tu bede mít někdo nějakej odkaz kde se na to podívat nebo si to sehnat.

00

Odpovědět

Podle ČSFD takový film s P.A. a K.R. není, kromě zmíněného videoklipu jsi nic jiného s nimi nemohl vidět leda, ve snu...:-)

00

Odpovědět

Pesničku mám rád, pripomenula mi detstvo. Čo sa týka toho filmu, originál určite neprekonal.

00

Odpovědět

Příště prosím toto: https://www.youtube.com/watch?v=KSmh6FO3T74
:)

20

Odpovědět

Písnička není můj šálek čaje, ale videoklip je dobrej. Mám rád Rebela bez příčiny :-)

60