Pet Shop Boys – Can You Forgive Her?Hudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:31
Počet zobrazení:4 379

"Can You Forgive Her?" nahráli Pet Shop Boys v roce 1993 na své album Very. Byl to třináctý hit kapely, který se umístil v první desítce britského žebříčku. V Americe pak získal první místo v Dance Chart. V textu dívka obviňuje svého chlapce, že je zamilovaný do kamaráda z dětství. Samotný název písně odkazuje na dílo Anthonyho Trollopa, spisovatele viktoriánské éry, ironického kritika sociálních poměrů.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Další probdělá noc, příliš pozdě na spánek, ještě brzy na vstávání. Popadáš dech, je to snad infarkt? V horečce čelíš faktům. Jsi zamilovaný a stydíš se, protože tě zesměšnila na veřejnosti. Jsi zamilovaný a bolí to, protože víš, že v jejích slovech je spousta pravdy. Sám sebe se ptej: Můžeš jí odpustit, pokud to bude chtít? Sám sebe se ptej: Dokážeš splnit, co po tobě chce? Upadáš do podivných snů o mladické hlouposti a změnách týmů.

Přiznej, že ses mýlil, ach, nebo ještě ne. A pak se probudíš a víš, že nezapomeneš. Kvůli ní se ti všichni smáli, protože tančíš disko a nemáš rád rock. Utahovala si z tebe dokonce i v posteli, že prý si půjde najít opravdového muže. Sám sebe se ptej: Můžeš jí odpustit, pokud tě o to poprosí? Sám sebe se ptej: Dokážeš splnit, co po tobě chce? Nebo chceš pomstu? Ale to je dětinské, tak dětinské. Ale to je dětinské, tak dětinské.

Pamatuješ, když bylo snadné tě odvést za altánek či boudu na kola. Roztřesený, že se ti splnil sen, pohled do těch modrý očí a bylo to jasné. Byla to láska a teď nemůžeš předstírat, že jsi zapomněl na všechny sliby prvního přítele. Dost na tom, že ví, jak se cítíš, ale není připravená sdílet tě se vzpomínkou. Sám sebe se ptej: Můžeš jí odpustit, pokud tě o to poprosí? Sám sebe se ptej: dokážeš splnit, co po tobě chce?

Sám sebe se ptej: Můžeš jí odpustit, pokud tě o to poprosí? Sám sebe se ptej: Dokážeš splnit, co po tobě chce? Nebo chceš pomstu? Ale to je dětinské, tak dětinské.

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Díky za překlad a také bych se přimlouval za další Pet Shop Boys. "It's a sin" je pro mě topovka, z které jde mráz po zádech, a krásná osobní zpověď o tom, že jeho otec nedokázal přijmout jaký je.

00

Odpovědět

Pet shop boys jsou dobrý, ale maj plno větších klenotů: Go west, West end girl, Its a sin, Always on my mind...

60

Odpovědět


Odpovědět

+XardassNěkteré tyhle staré hity co tu jsou přeložené by chtělo sloučit do Hudebních klenotů, ať se to líp hledá :D Viz třeba i John Lennon - Imagine

00

Odpovědět

+tatokDíky za upozornění, už je to opraveno :-)

10