Queen – Who Wants To Live ForeverHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:103
Počet zobrazení:9 303

"Who Wants to Live Forever" pochází z alba A Kind of Magic (červen 1986) britské rockové kapely Queen. Napsal ji kytarista Brian May pro soundtrack k filmu Highlander. Videoklip se natáčel v září 1986 v nyní již zdemolovaném skladu firmy Tobacco Wharf v Londýně. V klipu můžete vidět čtyřicetičlenný chlapecký sbor a Britskou národní filharmonii.
V klipu chybí závěrečný verš písně "Who waits forever anyway?", v překladu "Kdo by taky čekal věčně?"

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Tohle není náš čas, tady pro nás není místo. Co za sílu tvoří naše sny, a proč nám stále uniká? Kdo by chtěl žít věčně? Nevypadá to s námi dobře, osud už dávno rozhodl. Tento svět pro nás má připravený jen jeden světlý okamžik. Kdo by chtěl žít věčně? Kdo by se odvážil milovat věčně?

Když láska musí zemřít. Setři mé slzy svými rty. Dotkni se mého světa konečky svých prstů. A pak můžeme mít věčnost. Můžeme se milovat věčně. Dnešek je pro nás věčností. Kdo by chtěl žít věčně? Dnešek je pro nás věčností. Kdo by chtěl žít věčně?

Dnešek je pro nás věčností.

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten rozdíl když ve 2:48 nastoupí po "normálním" zpěvákovi Pan zpěvák.......

26

Odpovědět

3:21 mlady jeremy clarkson

02

Odpovědět

Nekomentuji zde často, ale tady musím. V této písni je nakumulovaná nejvyšší kvalita od mé nejoblíbenější skupiny, které ani čas nic neubírá. Vyjadřuje něco nepopsatelného, co nás přesahuje.

Nejblíže tomu vyznění je dle mě „Carpe diem”.

201

Odpovědět

Zrovna minulý týden jsem se s jednou dívčinou bavil o Queenech. Netušil jsem, že je má moc ráda, tak jsme rozebírali jednotlivé songy, který se jí hodně líbí a který ne a když došlo na tuhle píseň, tak nám oběma naskočila husí kůže už jen s tý představy, jak strašně moc je dobrá. Naprostý hudební skvost.

281