Rancid - Time BombHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:140
Počet zobrazení:4 016

Dnešní hudební klenot je z trochu jiného soudku než obvykle. Punkrocková kapela Rancid vznikla v Kalifornii v roce 1991. Společně s dalšími kalifornskými skupinami Green Day a The Offspring se v 90. letech zasloužili o rozšíření zájmu o punk rock. Pod nezávislými produkčními společnostmi prodali více než čtyři miliony nahrávek po celém světě, což z nich dělá jednu z neúspěšnějších punkových kapel všech dob. Píseň Time Bomb vydali v roce 1995 jako druhý singl ze svého třetího alba ...And Out Come the Wolves, za které získali zlatou a platinovou desku.

Přepis titulků

Jestli to chceš udělat, jen do toho. Schopnost logicky přemýšlet se vytrácí. Život a umírání a pravdivé příběhy. Klíč k dobrému životu je vědět, kdy to máš za sebou. Černý kabát, bílý boty, černý klobouk a cadillac. Ten kluk je časovaná bomba. Černý kabát, bílý boty, černý klobouk a cadillac. Ten kluk je časovaná bomba.

Je zpátky v té díře, kde bydlí jako krysa. On je ale chytřejší, má devět životů. V patnácti skončil na sociálce. Hned se naučíš, že se o sebe musíš postarat sám. Černý kabát, bílý boty, černý klobouk a cadillac. Ten kluk je časovaná bomba. Černý kabát, bílý boty, černý klobouk a cadillac. Ten kluk je časovaná bomba.

Teď když ho pustili na svobodu, musí jít. Má auto, 21 let, v baru si dává do nosu. Pípá mu pager, musí se dát do práce. Má to na háku, ten kluk je pošuk. Černý kabát, bílý boty, černý klobouk a cadillac. Ten kluk je časovaná bomba. Černý kabát, bílý boty, černý klobouk a cadillac. Ten kluk je časovaná bomba.

Ten kluk je časovaná bomba! Z břitvy vytetované pod očima mu tečou slzy. Jeho matka pláče. Ví, že je dost silný, aby umřel. Jede ve svým cadillacu se staženou střechou. Tři výstřely, hrdina je mrtev a nový Král korunován. Černý kabát, bílý boty, černý klobouk a cadillac. Ten kluk je časovaná bomba. Černý kabát, bílý boty, černý klobouk a cadillac.

Ten kluk je časovaná bomba. Černý kabát, bílý boty, černý klobouk a cadillac. Ten kluk je časovaná bomba. Černý kabát, bílý boty, černý klobouk a cadillac. Ten kluk je časovaná bomba. Časovaná bomba! Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nejsem si jistý ale black shoes jsou černý boty ne bílí. Že ? :D :D :D Jinak moc pěkná písnička! :3

210

Odpovědět

Tak špatný sluch nemá ani můj 15 let starý pes...

61

Odpovědět

+Nohal77white coat, black shoes, white hat, Škoda

však má pravdu black shoes = černé boty

30

Odpovědět

Pokud je to jen otázka, jestli black == černá, pak ano. Jestli se bílý píše s í, tak v tomto případě opravdu ne. Ale narážíš-li na překlad, tak máš slyšiny.

20

Odpovědět

Jo omlouvám se máte pravdu :D :D :D jak to slyším po xté tak už to slyším správně ... za vinu to dávám ale zpěvákům :D za dobu jedna z prvních písniček, u které jsem špatně rozumněl výslovnosti, hodně to tam splývá a jak jde vidět nejsem jediný viz zlopán :) .

24

Odpovědět

+haga:D

30

Odpovědět

+hagaA nebylo by dobrý vzít si na pomoc psanej text a nepřekládat písničky jen z odposlechu?

00

Odpovědět

+hagaČtu knihy v angličtině :D hudba je dobrá na poslech protože co občas slyšíš musíš luštit :D

00

Odpovědět

10sec se strýčkem Googlem ;-)

Black coat, white shoes, black hat, Cadillac
Yeah, the boy's a time bomb

http://www.azlyrics.com/lyrics/rancid/timebomb.html

00