Bad Religion - American JesusHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:186
Počet zobrazení:5 409

Dlouho jsme v hudebních klenotech neměli punk, takže jsem na dnešek přeložila punkrockový American Jesus (1993) od Bad Religion. Příjemnou zábavu. :)

 

Přepis titulků

Nemusím být světoobčan. Mám totiž svou národnost. Jsem členem rostoucí populace. Prosazujeme svou popularitu. Některé věci, jako by nás stahovali pod hladinu. Některé věci nás táhnou dolů. Ale kolem je síla a chuť do života, která nás všude obklopuje. Máme amerického Ježíše.

Vídáš ho na dálnici. Máme amerického Ježíše. Pomohl prezidentovi vybudovat jeho postavení. Je mi líto obyvatel Země. Jen tak málo jich žije v USA. Cizinci můžou aspoň kopírovat naši morálku. Můžou sem přijet, ale nemůžou tu zůstat. Jen pár vyvolených si zaslouží blahobyt.

Díky tomu zas chodíme se vztyčenou hlavou. Máme místo, kam půjdeme po smrti, a jeho architekt bydlí přímo tady. Máme amerického Ježíše. Upevňuje naši národní víru. Máme amerického Ježíše. Každý den si získá další miliony. - Je vyprahlým polem, mocí armády. - Věříme v Boha. - Tváře hladovějících.

- Je jedním z nás. - On to všechno pohání. - Podvol se. - Je motiv a svědomí vraha. - Vykoupí tvůj hřích. - Televizní kazatel, falešně upřímný. - Silné srdce, čistá mysl. - Oznámení psané podle šablony. - Nekonečná laskavost. - Jaderné bomby, sirotci. - Prohráls, my vyhráli. - Bojím se, že je ve mně. - Je to náš šampión. Máme amerického Ježíše. Vídáš ho na dálnici.

Máme amerického Ježíše. Uplatňuje svou pravomoc. Máme amerického Ježíše. Upevňuje naši národní víru. Máme amerického Ježíše. Každý den si získá další miliony. Jeden národ spojený Bohem. Jeden národ spojený Bohem…

Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

no and but...but...:)

10

Odpovědět

every religion is Bad...:)and bad religion is goooood...

11

Odpovědět

Kdyz je tu zastoupen uz mnohokrat punk. Co takhle neco pro skinheady, nejaky SKA bo OI
https://www.youtube.com/watch?v=7nhp6T0HW8s
neco novejsiho
https://www.youtube.com/watch?v=Czw95l6ZGmg

68

Odpovědět

Táhni sharpáku posranej

když už pro skinheady tak něco opravdu 100% skins https://youtu.be/PbwRz-bBV0I

07

Odpovědět

Odpovědět

Dík, potěšilo.

13

Odpovědět

No, nevím jestli bych zašel tak daleko, aby tohle nazval "hudebním klenotem".

1319

Odpovědět

Když tu mohli bejt Crash test dummies...

34

Odpovědět

Řekni nám, co posloucháš ty a třeba to taky nebudeme brát jako hudební klenot... Pro posluchače punk rocku patří Bad Religion mezi kultovní kapely, které svým zvukem ovlivnili spoustu dalších kapel. Osobně moc placku Recipe for Hate nemusím, zdá se mi hrozně "měkká", předchozí i následující desky mají daleko lepší zvuk i drive...

62

Odpovědět

+DreadnoughtJe těžké říct co poslouchám, protože nedávám přednost žádnému hudebnímu žánru. Pokud to má dobrou hudbu, nebo alespoň chytlavý text, tak si to rád poslechnu, ale tento konkrétní kus mě výrazně neoslovil ani jedním.

Když už bych se měl někam škatulkovat, tak dávám přednost hudbě 80 a 90let, kdy hudba byla ještě vážně o hudbě. Po roce 2000 už nijak závratné množství kvalitní hudby nevzniklo.

27

Odpovědět

"punk"

56

Odpovědět

náboženství sere každého člověka s mozkem...

2914

Odpovědět

Nebo si každý ateista bez mozku myslí, že je on ten s mozkem? :)

05

Odpovědět

Výborný výber!

32

Odpovědět

Super! Co takhle dát někdy Dead Kennedys? ;)

231

Odpovědět

:-) One Way Ticket To Pluto

30