Richard Marx – Right Here WaitingHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:55
Počet zobrazení:6 443

V dnešních klenotech vám přinášíme jeden slaďák z roku 1989, který zpěvák napsal jako milostný dopis své ženě, která v té době natáčela film v Jižní Africe. Tento hit obsadil první místa hitparád v mnoha státech světa.

Přepis titulků

Každý den nás oddělují oceány a já pomalu začínám šílet. V telefonu slyším tvůj hlas, ale to není lékem na mou bolest. Když tě téměř vůbec nevídám, jak můžeme říkat: "Navždy." Ať půjdeš kamkoliv, ať uděláš cokoliv vždycky tu budu na tebe čekat.

Ať mě to bude stát cokoliv, i když mé srdce bude rozdrceno na kusy, vždycky tu budu na tebe čekat. Vždycky jsem tě bral za samozřejmost a doufal jsem, že to nějak vydrží. Slyším smích, ochutnávám slzy, ale už za tebou nemůžu. Cožpak to nevidíš, zlato? Úplně z tebe šílím.

Ať půjdeš kamkoliv, ať uděláš cokoliv vždycky tu budu na tebe čekat. Ať už mě to bude stát cokoliv, ať mé srdce bude rozdrceno na kusy, vždycky tu budu na tebe čekat. Divím se, jak můžeme tenhle vztah přežít. Ale vždy když jsem s tebou, tak to hodlám risknout. Cožpak to nevidíš, zlato?

Úplně z tebe šílím. Ať půjdeš kamkoliv, ať uděláš cokoliv, vždycky tu budu na tebe čekat. Ať už mě to bude stát cokoliv, i když mé srdce bude rozdrceno na kusy, vždycky tu budu na tebe čekat. Budu na tebe čekat. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Túto pesničku neznášam. Dôvod je ten, že keď som bol na škole, tak to počúvala každá k***a naookolo, s ktorou sa rozišiel jej milý.
A keď počujem ten klavír, mám chuť si prepichnúť ušné bubienky.

36

Odpovědět

Oplodňóvák

41

Odpovědět

Sluší se dodat, že jí 2015 vyměnil za mladší. Takže v tý písničce tak trochu kecá.

60

Odpovědět

Pěkná písnička i pěkný překlad, díky!
Ptala se mě tuhle jedna tečka z popisku:
"Když chybím na konci věty, jedná se o chybu pravopisnou, nebo gramatickou?"

04

Odpovědět

Termonukleární.

50