Rockwell – Somebody's Watching MeHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:64
Počet zobrazení:5 417

V dnešních klenotech si pustíme skladbu, kterou podle refrénu znáte asi všichni, ale ne každý ji slyšel celou. Proto se vydejme na tuto lehce paranoidní cestu.

Poznámka: Pokud vám hlas v refrénu přijde známý, tak to není jen váš pocit. Větu " I always feel like somebody's watching me" pro Rockwella nazpíval samotný Michael Jackson.

Přepis titulků

Kdo se dívá? Pověz, kdo se dívá? Kdo mě sleduje? Jsem obyčejný muž a vedu obyčejný život. Pracuju od 9 do 5 a jsem s tím smířený. Chci jen mít klid v tom svém obyčejném domě, ale stále mám pocit, jako bych byl v Zóně soumraku. Neustále mám pocit, že mě někdo sleduje.

Že nemám žádné soukromí. Neustále mám pocit, že mě někdo sleduje. Řekni mi, že se mi to jen zdá. Když večer přijdu domů, zamknu na dva západy. Lidé mi volají, ale já to nechci brát. Vidí mě ti lidé v televizi, nebo jsem jen paranoidní? Když jsem ve sprše, bojím se umýt si vlasy.

Co když otevřu oči a někdo tam bude stát? Lidé říkají, že jsem blázen a trochu praštěný, ale možná mi sprcha jen připomíná Psycho. To proto! Neustále mám pocit, že mě někdo sleduje. Že nemám soukromí. Neustále mám pocit, že mě někdo sleduje. Kdo to na mě hraje?

Kdo mě sleduje? Už nevím... sledují mě sousedé? Nebo mě sleduje pošťák? Už se necítím bezpečně, to je vážně hrůza. Kdo mě sleduje teď? Je to finančák? Neustále mám pocit, že mě někdo sleduje. Že nemám soukromí. Neustále mám pocit, že mě někdo sleduje.

Řekni mi, že se mi to jen zdá. Neustále mám pocit, že mě někdo sleduje. Že nemám soukromí. Neustále mám pocit, že mě někdo sleduje. Kdo to na mě hraje? Neustále mám pocit, že mě někdo sleduje. Neustále mám pocit, že mě někdo sleduje. Řekni mi, že to není pravda.

Neustále mám pocit, že mě někdo sleduje. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Beztak je nejlepsi jen refren od Michaela :)

100

Odpovědět

pul hvezdy za Majkla

11

Odpovědět

Další GTA :D

20

Odpovědět

https://youtu.be/3MMMe1drnZY
Přeložíte tohle? :D David Hajzlhóf si to zaslouží! :)

50