Starship – Nothing's Gonna Stop Us NowHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:71
Počet zobrazení:7 813

"Nothing's Gonna Stop Us Now" natočila americká kapela Starship v roce 1986 jako tématickou píseň k romantickému filmu Figurína. Singl během roku 1987 ovládl žebříčky americké, britské a několika dalších evropských hitparád a získal oscarovou nominaci. Ve stejném roce ho kapela zařadila na své abum No Protection.
Zajímavostí je, že píseň sehrála roli v boji o hokejový Stanley Cup roku 1993. Trenér týmu Montreal Canadiens ji cestou z prohraného zápasu slyšel v rádiu a uvědomil si, že má pozitivní a motivační text. Druhý den ji přinesl na trénink na kazetě a hráčům během poslechu rozdal kartičky s nápisem: "Máme svou misi a nic nás teď nezastaví." Brzy poté se začalo týmu dařit a nakonec zvítězili i ve finále nad Los Angeles Kings.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Když ti pohlédnu očí, vidím ráj; svět, co je příliš dokonalý, aby byl skutečný. Stojím tu vedle tebe, chci ti dát vše, co můžu. Lásku v srdci, kterou k tobě cítím. Ať si říkají, že jsme blázni, mně na tom nezáleží. Vezmi mě za ruku a už se nikdy neohlížej zpět. Ať se svět kolem nás třeba rozpadne, my dokážeme všechno, když budeme spolu.

A společně vybudujeme svůj sen, spolu budeme stát věčně, teď už nás nic nezastaví. I kdyby zmizeli všichni zamilovaní, my budeme mít jeden druhého, nic nás nezastaví, teď nás nic nezastaví. Jsem tak rád, že jsem tě našel, teď už tě neztratím, ať se stane cokoliv, zůstanu tu s tebou. Prožijeme si dobré i zlé časy, ať se stane cokoliv, přesně tak to udělám.

Ať si říkají, že jsme blázni, co o tom vědí? Obejmi mě a už mě nepouštěj. Ať se svět kolem nás třeba rozpadne, my dokážeme všechno, když budeme spolu. A společně vybudujeme svůj sen, spolu budeme stát věčně, teď už nás nic nezastaví. I kdyby zmizeli všichni zamilovaní, my budeme mít jeden druhého, nic nás nezastaví, teď nás nic nezastaví.

Vše, co potřebuji, jsi ty. Všechno, co kdy budu potřebovat. A vše, co toužím udělat, je objímat tě navěky. A společně vybudujeme svůj sen, spolu budeme stát věčně, teď už nás nic nezastaví. I kdyby zmizeli všichni zamilovaní, my budeme mít jeden druhého, nic nás nezastaví, teď nás nic nezastaví...

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

1:10 Není to kapitán Harris z Policejní akademie? Dokonce i herečka v hlavní roli hrála v první Akademii (a pak samozřejmě Samantu v Sexu ve městě).

20

Odpovědět

G. W. Bailey, ano :)

00

Odpovědět

1:00 Ta figurína za ním na motorce :D :D :D

30

Odpovědět

Perfektný lypsync na tuto skladbu Toto - Africa (Video) :)

00

Odpovědět

Odpovědět

Příjemná píseň. Text jednoduchej, klišovitej. Kdybych byl čerstvě zamilovanej, tak mi samozřejmě sedne a mlčky se usmívám. Melodie v čase od 2.33 se mi vždycky moc líbiLa. La. Lalala.

100