The Beach Boys – Good VibrationsHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:65
Počet zobrazení:6 186

Poslední dobou tu byly samé sedmdesátky a osmdesátky, tak je čas na změnu. Píseň "Good Vibrations“ kapely The Beach Boys vyšla jako singl v říjnu roku 1966. V září roku 1967 pak vyšla na albu Smiley Smile. Jejím autorem je Brian Wilson, který je rovněž producentem nahrávky, společně s Mikem Lovem. V původní nahrávce písně hraje na tannerin, což je nástroj inspirovaný thereminem, pozounista Paul Tanner. Časopis Rolling Stone zařadil píseň na šestou příčku žebříčku pěti set nejlepších písní všech dob.

Přepis titulků

Miluju barevné oblečení, co nosí. A jak se slunce leskne v jejích vlasech. Slyším ta něžná slova. Ve větru, který odvál její parfém. Cítím pozitivní vibrace. Jsem z ní celý pryč. Cítím pozitivní vibrace. Jsem z ní celý pryč. Když zavřu oči, je najednou blíž. Milý úsměv, vím, že musí být hodná.

Když jí pohlédnu do očí, vyrazí se mnou do rozkvetlého světa. Cítím pozitivní vibrace. Jsem z ní celý pryč. Cítím pozitivní vibrace. Jsem z ní celý pryč. Musím si udržet ty pozitivní vibrace z lásky, které mám díky ní. Musím si udržet ty pozitivní vibrace z lásky, které mám díky ní. Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

GOOD VIBRATIONS (HD) THE BEACH BOYS
Verze s lepším zvukem.

00

Odpovědět

Poznam od nich lepšie songy :/

01

Odpovědět

Nechápu tak nízký hodnocení u týhle klasiky

94

Odpovědět

Nevím, mám rád hudbu převážně tu starší, ale The Beach boys nemám rád :D Je to taková Gay Hudba

511

Odpovědět

Hádám, že to bude tím, že se jedná pouze o lehce nadprůměrnou skladu a proto má jen lehce nadprůměrné hodnocení. Kvalita zvuku nic moc, klip taky není nijak zvlášť zajímavý a rozhodně se nejedná o žádný velký hit. Neříkám že je to špatná písnička, ale rozhodně nic skvělého.

103

Odpovědět

+Edvin69Hodnotíš to v dnešním kontextu. V dobovém kontextu to byla pecka a klip dostatečně dobrý. A zachovaných kvalitních nahrávek z té doby (i s klipem) moc není.

20

Odpovědět

Pravděpodobně to má nízké hodnocení proto, že to tu hodnotí převážně lidi, pro které to nejsou srdcovky. Čím starší fláky, tím horší hodnocení. Dnešní mládež poslouchá prostě něco jiného.

20