The Human League – Don't You Want MeHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:70
Počet zobrazení:5 267

"Don't You Want Me" je singl britské synthpopové skupiny The Human League. Vyšel 27. listopadu 1981 jako v pořadí čtvrtá nahrávka z jejich studiového alba Dare. Text napadl zpěváka Philipa Oakleyho ve chvíli, kdy si četl fotorománek v dívčím časopise. Nejen k jeho velkému překvapení se píseň vyhoupla na 9. příčku britské singlové hitparády a udržela se tam po dalších 5 týdnů i přes Vánoce. Stejný úspěch pak zopakovala v Americe o šest měsíců později, když 3 týdny okupovala špici hitparády Billboard. 

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Potkal jsem tě, když jsi dělala servírku v baru. Vzal jsem tě, zatřásl s tebou, zatočil dokola a udělal z tebe nového člověka. Po pěti letech ti svět leží u nohou, úspěch přišel snadno. Ale nezapomeň, že to já tě vytáhl nahoru, a stejně tak tě můžu shodit dolů. Copak už mě nechceš?

Víš, že nevěřím tomu, že už mě nechceš vidět. Copak už mě nechceš? Víš, že nevěřím tomu, že už mě nepotřebuješ. Příliš pozdě jsi zjistila, že ses rozmyslela. Rozmysli se znovu, nebo budeme litovat oba. Copak už mě nechceš, zlato? Copak už mě nechceš? Copak už mě nechceš, zlato? Copak už mě nechceš? Byla jsem servírka v baru, to je pravda.

Ale už tehdy jsem věděla, že chci něco lepšího, ať už s tebou, nebo bez tebe. Těch pět společných let bylo fajn a pořád tě miluju. Ale myslím, že je čas být samostatná, prostě to tak musí být. Copak už mě nechceš? Víš, že nevěřím tomu, že už mě nechceš vidět. Copak už mě nechceš? Víš, že nevěřím tomu, že už mě nepotřebuješ.

Příliš pozdě jsi zjistila, že ses rozmyslela. Rozmysli se znovu, nebo budeme litovat oba. Copak už mě nechceš, zlato? Copak už mě nechceš? Copak už mě nechceš, zlato? Copak už mě nechceš?

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle mi moc nesedlo :/

81