The Power of Love – Huey Lewis and the NewsHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:56
Počet zobrazení:7 372

"The Power of Love" je název singlu z roku 1985 od kapely Huey Lewis & The News. Píseň byla napsána pro americký film Návrat do budoucnosti I a získala nominaci na Oscara v kategorii Nejlepší původní píseň. Ve filmu tuhle píseň zahrál Marty McFly (Michael J. Fox) na soutěži, kde mu porota (v níž seděl i Huey Lewis) řekla, že Martyho kapela "je až příliš moc hlasitá".

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Síla lásky je podivná věc, jeden z ní pláče, druhý zpívá. Změní jestřába v malou hrdličku, víc než jen pocit, to je síla lásky. Tvrdší než diamanty, hustá jako šlehačka, silnější a drsnější než sen zlobivé holky. Ze špatného dobré, z omylu to správné, síla lásky tě v noci drží doma. Nepotřebuješ peníze ani slávu, za jízdu tímhle vlakem neplatíš kreditkou. Je silná a nečekaná, někdy krutá, ale může ti zachránit život. To je síla lásky!

To je síla lásky! Když ji cítíš poprvé, můžeš být smutný, když přijde podruhé, můžeš se vztekat. Ale budeš rád, když zjistíš, že to síla lásky otáčí Zemí. A nepotřebuješ peníze ani slávu, za jízdu tímhle vlakem neplatíš kreditkou. Je silná a nečekaná, někdy krutá, ale může ti zachránit život. Říkají, že v lásce se smí vše, ale to tě nezajímá. Ale víš, co máš dělat, když se tě zmocní. A s malou pomocí toho nahoře cítíš sílu lásky.

Cítíš sílu lásky! Už ji cítíš? Nepotřebuješ peníze ani slávu, za jízdu tímhle vlakem neplatíš kreditkou. Tvrdší než diamanty a silnější než ocel, necítíš nic, dokud nepoznáš... tu sílu lásky, ucítíš sílu lásky. To je síla, to je síla lásky. Cítíš sílu lásky! Cítíš sílu lásky...

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Táto hudba vôbec k filmu nesedí. Asi preto aj ani nikto o tom nevie. "Cítiš silu lásky ?"...hlása text piesne. Bože čo to má s filmom spoločné? Láska je len podtext filmu kde sa Marty snaží dať s profesorom veci doporiadku. Škoda reči. A ten čo úíše , že je to super asi nepochopil pointu filmovej trilogie. A už vôbec sa nejedná o nejaký klenot 20.storočia, lebo to počujem prvýkrát v živote a isto niesom sám. To že ju zahrál na Oscara, je mi u p****e. To je akokeby Na Oscaroch kde zavládol Titanic prišiel DiCaprio a pri potápaní lode zahrál rocken-roll. Fraška.

00

Odpovědět

To je komentář jak kdyby ho napsal Jarinin... :D

30

Odpovědět

+MUDr. Prof. HuskyAsi na to ještě není připravený...

10

Odpovědět

Až na to, že tahle hudba pokud si dobře vzpomínám, je u scény Martyho s Jeniffer. Dříve než vůbec divák pozná kdo je doktor, se kterým Marty mluví po telefonu o zpoždených hodinách.
Takže SAVE THE CLOCK TOWER!

20

Odpovědět

Na mě je to moc hlasitý. Jedna hvězdička.

62

Odpovědět

"bad girls dream" dle meho laickeho nazoru neni "zly divci sen" ale opravte me pokud ziju celou dobu v klamu :)

30

Odpovědět

Vskutku. Díky, opraveno.

00

Odpovědět

Píseň, co má koule. Něžné koule.

41

Odpovědět

Super

10