The Proclaimers – I'm Gonna Be (500 Miles)Hudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:152
Počet zobrazení:12 025

The Proclaimers jsou skotskou kapelou, kterou tvoří dvojčata Charlie a Craig Reidovi. Jejich skladbu I'm Gonna Be (které se podle refrénu říká spíš 500 miles) pochází z jejich druhého alba Sunshine on Leith, které vzniklo v roce 1988. Právě tato skladba je nejvíce proslavila, protože se objevila v romantické komedii s Johnny Deppem Benny a Joon. Následně se objevila v dlouhé řadě filmů a pořadů, například i v pořadu Jak jsem poznal vaši matku.

Přepis titulků

Když se vzbudím, vím, že budu, že budu mužem, který se probouzí vedle tebe. Když vyjdu ven, vím, že budu, že budu mužem, který půjde po tvém boku. Když se opiju, vím, že budu, že budu mužem, který se opije s tebou. Když budu plácat nesmysly, vím, že budu, že budu mužem, který je bude plácat před tebou.

Ušel bych i 500 mil a pak si přidal dalších 500. Jen abych byl mužem, který ušel 1 000 mil a pak padl k tvým dveřím. Když pracuju, vím, že budu, že budu mužem, který pracuje kvůli tobě. A když přijdou ty vydřené peníze, každý halíř padne na tebe.

Když přijdu domů, vím, že budu, že budu mužem, který se vrací za tebou. A když zestárnu, vím, že budu, že budu mužem, který zestárl po tvém boku. Ušel bych i 500 mil a pak si přidal dalších 500. Jen abych byl mužem, který ušel 1 000 mil a pak padl k tvým dveřím.

Když jsem osamělý, vím, že budu, že budu mužem, který je osamělý bez tebe. Když sním, vím, že budu snít, že budu snít o tom, jak jsem s tebou. Když vyjdu ven, vím, že budu, že budu mužem, který půjde po tvém boku. Když přijdu domů, vím, že budu, že budu mužem, který se vrací za tebou.

Že budu mužem, který se vrací za tebou. Ušel bych i 500 mil, a pak si přidal dalších 500. Jen abych byl mužem, který ušel 1 000 mil a pak padl k tvým dveřím. Ušel bych i 500 mil, a pak si přidal dalších 500. Jen abych byl mužem, který ušel 1 000 mil a pak padl k tvým dveřím.

Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je prostě srdcovka, mám spojené s osobními zážitky...

32

Odpovědět

Já osobně si vždy vzpomenu na HYMIM :D

192

Odpovědět

How You Mother I Met? Yoda by mal radosť :-D

210

Odpovědět

Mám radši tuhle verzi: https://www.youtube.com/watch?v=GqeEaL22vco :-)

27

Odpovědět


Odpovědět

Odpovědět

Tak to je taková legenda, že to vůbec neznám.

621

Odpovědět

Malý všeobecný rozhled není něco, čím by ses měl chlubit. :)

51

Odpovědět

nejde přehrát

12

Odpovědět

Není k tomu co dodat. Výtečné po všech stránkách :)

197

Odpovědět

Pro geeky co nemají sebeúctu.

627