The Seekers – I'll Never Find Another YouHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:61
Počet zobrazení:5 950

"I'll Never Find Another You" je singl australského folk-popového kvarteta The Seekers z roku 1964, který v roce 1965 ovládl špičku britské hitparády. The Seekers byli první Australané, kteří takto prorazili v UK i USA. Krásný hlas jako zvon patří zpěvačce Judith Durham, která také hrála na piáno a tamburínu. Dalšími členy kapely byli Athol Guy (dvojitá basa a vokály), Keith Potger (dvanáctistrunná kytara, banjo a vokály) a Bruce Woodley (kytara, mandolína, banjo a vokály).
Nahrávka ve videu pochází ze slavného studia Abbey Road, kde nahrávali také The Beatles. Píseň byla roku 2011 zařazena do Národního filmového a hudebního archivu Austrálie. 

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Připraveni? Tohle bude ono. Tam někde je nový svět, kterému říkají země zaslíbená, a já se tam jednou dostanu, když mě budeš držet za ruku. Potřebuji tě mít vedle sebe, ať dělám cokoliv, protože vím, že další jako ty už nebude. Říkají, že na každého z nás někdo někde čeká, a ty můžeš být ten můj někdo, ode dneška až navždy.

Můžu prohledávat celý svět až do konce mých dnů, ale vím, že dalšího jako ty už nenajdu. Je to předlouhá cesta, tak zůstaň po mém boku, když kráčím středem bouře, budeš můj průvodce. I kdyby mi dali obrovské bohatství, má radost bude malá. I kdybych o vše měla zítra přijít, tak mi to vůbec nevadí. Ale kdybych měla ztratit tvoji lásku, tak nevím, co bych si počala, protože dalšího jako ty bych nenašla.

Ale kdybych měla ztratit tvoji lásku, tak nevím, co bych si počala, protože dalšího jako ty bych nenašla. Dalšího jako ty...

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chvílema jsem si nebyl jistej, jestli to video není parodie. A k popisku - dvojitá basa? Nebyl by lepší kontrabas?

04

Odpovědět

Taková slušňácká hudba na divoká 60. léta :)

51

Odpovědět

Opravdu jeden z klenotů. Poprvé jsem ji slyšel v české verzi, coby Nápis křídou, od Rangers (později Plavci). Ovšem to je už asi tak 40-45 let... :)
Pak nastala puberta a s ní počátek éry mého poslouchání "rejdyjou laxmbérk" a SE, kde ji také hrávali... ale ta verze Rangers se nijak neztratila. I když už je komanči až tak neměli rádi a museli se přejmenovat a změnit repertoár když chtěli hrát dále :(

50

Odpovědět

Tady je ta česká verze od Rangers:
https://youtu.be/start_radio

00

Odpovědět

+JohankaNěco se po...zbláznilo, odkaz jsem vložila funkční, po uložení fungovat přestal...
Druhý pokus: Rangers-Nápis křídou.mpg

10

Odpovědět

No na to, že je to klenot 20.storočia, tak je podivné, že som za 44 rokov mojho života jakživ túto pesničku nepočul. Ale keď myslíte...

69

Odpovědět

precitaj si popis vseznalek

10

Odpovědět

Cobol zustane cobolem ...

00