Tom Petty – Free Fallin'Hudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:59
Počet zobrazení:4 876
Free Fallin' je píseň z alba Full Moon Fever (1989) zpěváka Toma Pettyho, kterou napsal společně s kolegou Jeffem Lynnem. Je to dodnes jeden z jejich nejznámější hitů, který se také nejdéle udržel v hitparádě Billboard. Petty s kapelou The Heartbreakers song zahráli na předávání MTV Video Music Awards 1989 a téměř o dvacet let později na finále Super Bowlu roku 2008. 

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Je to hodná holka, má ráda svou mámu, miluje Ježíše i Ameriku. Je to hodná holka, fanynka Elvise, miluje koně a svého kluka. Den v Resedě se pomalu táhne, přes dvorek nám vede dálnice. A já jsem parchant, protože mi po ní není smutno, jsem parchant, protože jsem jí zlomil srdce.

A teď jsem volný... ale čeká mě volný pád. Jsem volný... ale čeká mě volný pád. Všichni upíři z našeho údolí se stěhují na západ na Ventura Boulevard. A všichni zlí hoši stojí ve stínech a všechny hodný holky sedí doma se zlomeným srdcem.

A já jsem volný... ale čeká mě volný pád. Jo, jsem volný... ale čeká mě volný pád. Chci slétnout dolů z Mulhollandu a napsat její jméno do mraků. Volným pádem do nicoty, na chvíli opustit tenhle svět.

A tak jsem volný a padám volným pádem. Jo, jsem volný... a padám volným pádem.

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tyhle slaďárny nejsou nic pro mě

01

Odpovědět

Nádherná Věc.==

20

Odpovědět

Jsem volný... ale čeká mě volný pád??? To tam je kde? Nemá tam být "jsem volný... volně padám"?

84

Odpovědět

Ano, není nad doslovný překlad, který zní hůře a méně česky, než pro co se rozhodla překladatelka...

44