Whitney Houston – I Have NothingHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:39
Počet zobrazení:5 789

Protože nejslavnějí píseň z filmu The Bodyguard je předělávka od Dolly Parton, vybrala jsem jiný song, který se stal hitem. "I Have Nothing" je třetí singl ze soudtracku k filmu, který Whitney Houston nazpívala. V hitparádě Billboard se vyšplhal na čtvrté místo a získal Zlatou desku. Mezinárodní úspěch zaznamenal v Kanadě, Británii, ale i v Evropě (Německo, Nizozemí, Švýcarsko). Na Oscarech v roce 1993 byl nominovaný v kategorii nejlepší původní filmová píseň. 

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Sdílej se mnou můj život, ber mě takovou, jaká jsem. Protože já se kvůli tobě nezměním. Vezmi si mou lásku, já toho nikdy nebudu chtít moc. Jen tebe celého a všechno, co děláš. Nemusím hledat daleko, nechci jít tam, kde mě nebudeš následovat. Nebudu svou vášeň držet na uzdě, před sebou neuteču, není kam se skrýt. Nechtěj, abych zavřela další dveře, už nechci prožívat bolest.

Zůstaň v mém náručí, pokud chceš, nebo si tě tam mám jen představovat? Neodcházej ode mě... Protože když nemám tebe, nemám nic... Vidíš až do mého nitra, svou láskou prolomíš mou zeď. Teprve s tebou jsem poznala opravdovou lásku. Zůstane mi aspoň nějaká vzpomínka? Nemusím hledat daleko, nechci jít tam, kde mě nebudeš následovat. Nebudu svou vášeň držet na uzdě, před sebou neuteču, není kam se skrýt.

Tvou lásku si budu pamatovat navždy. Nechtěj, abych zavřela další dveře, už nechci prožívat bolest. Zůstaň v mém náručí, pokud chceš, nebo si tě tam mám jen představovat? Neodcházej ode mě... Protože když nemám tebe, nemám nic... Nechtěj, abych zavřela další dveře, už nechci prožívat bolest. Zůstaň v mém náručí, pokud chceš, nebo si tě tam mám jen představovat? Neodcházej ode mě... Neopovažuj se ode mě odejít!

Protože bez tebe nemám nic...

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tady už ani není důležité jaká píseň, hlavně její hlas byl klenot.

110

Odpovědět

K čomu je dobré prekládat niečo čo bolo preložené už stokrát ?

011