Yes - Owner of a Lonely HeartHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:94
Počet zobrazení:8 632

Anglická progresivně rocková kapela Yes vznikla v roce 1968. Založil ji basák Chris Squire a zpěvák Jon Anderson a za její existenci se v ní prostřídalo 19 členů. Owner of a Lonely Heart (1983) v trochu popovějším rázu  z jejich již 11. alba se stala velkým hitem a jako jejich první a jediná píseň se umístila na prvním místě žebříčku Billboard Hot 100.

Přepis titulků

Překlad: Veru www.videacesky.cz Pohni se. Žiješ svůj život a nemyslíš přitom na budoucnost. Ukaž se. Ty jsi tvá tajná zbraň. Dej do toho všechno, vyhraješ nebo jsi prohrál. Koukni na sebe. Ty jsi to, co podnikneš.

Ty a ty, a tak to je. Otřes se. Ty jsi všechno, co děláš. Takový je tvůj příběh. Majitel osamělého srdce... Majitel osamělého srdce... - Je mnohem lepší než... - Majitel zlomeného srdce. Majitel osamělého srdce... Řekni, že to nechceš riskovat.

Byl jsi už tolikrát raněn. Podívej. Na nebi létá orel. Jak si sám tančí sólo. Ponoř se do sebe. Ne aby ses litoval. Není důvod cítit se osaměle. Buď sám sebou. Dej šanci své svobodné vůli. Musíš chtít uspět. Majitel osamělého srdce...

Majitel osamělého srdce... - Je mnohem lepší než... - Majitel zlomeného srdce. Majitel osamělého srdce... Majitel osamělého srdce... Má vlastní nerozhodnost mě mate. Má láska řekla, ať nikdy nepochybuji o své vůli. Nakonec musíš jít. Rozhlédni se, než skočíš. A ani chvilku neváhej.

To ne. Majitel osamělého srdce... Majitel osamělého srdce... - Je mnohem lepší než... - Majitel zlomeného srdce. Majitel osamělého srdce... Majitel osamělého srdce... Majitel osamělého srdce... - Je mnohem lepší než... - Majitel zlomeného srdce. Majitel osamělého srdce...

Majitel osamělého srdce... Dřív nebo později všechno vyústí v osamělé srdce. Znovu prožije radost a vzrušení, pomůže začít lépe. Neklamej svou svobodnou vůli. Neklamej svou svobodnou vůli. Neklamej svou svobodnou vůli. Jen ji přijmi.

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Škoda, že jste nevybrali nějaké hudebně a textově propracovanější písničky- jako And you and I nebo Close to the edge, byť nejsou tak známé :)

20

Odpovědět

Originální klip tady https://www.youtube.com/watch?v=lsx3nGoKIN8, jedná se o klip hraný na většině oldies televizí u nás i v zahraničí.

10

Odpovědět

Poprvé co slyšim originál, vždycky se měl za to, že tahle verze je jediná https://www.youtube.com/watch?v=bZh3Nj7HuEo

09

Odpovědět

vzdyt to mas i v popisu u klipu co odkazujes :''Owner of a Lonely Heart'', originally released in November 1983 by progressive rock band Yes, this is the remixed version by Canadian DJ, composer and producer Max Graham. Released in 2005, this track charted 9th in UK singles chart.

50

Odpovědět

Vice City! 8-)

240

Odpovědět

Vice City mělo z celý série nejlepší soundtrack ;-) Při nástupu do auta jsem okamžitě ladil Flash FM :)

130

Odpovědět

Ne že by to byla špatná písnička, ale tahle jejich éra "tak, a teď půjdeme za každou cenu za osmdesátkovým zvukem" mě nikdy nechytla. A jestli se na albu 90125 dá něco označit za klenoty, tak spíš Hold On a Cinema, ale stejně... Yes tvořili opravdový klenoty v éře s Wakemanem, o deset úrovní výš.

83

Odpovědět

... a o asi sto úrovní výš než metalový vopruz, co nebere konce :-(

42