ZZ Top - Gimme All Your Lovin'Hudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:108
Počet zobrazení:6 213

Legendární ZZ Top vynikli v roce 1969 v texaském Houstonu a už přes 40 let hrají stále ve stejné sestavě: Billy Gibbons, Dusty Hill a  Frank Beard. Za svou kariéru vystřídali několik rockových subžánrů a prodali přes 50 milionů alb. V roce 2004 byli uvedeni do rokenrolové síně slávy. Jejich nejprodávanějším albem je Eliminator z roku 1983, ze kterého pochází i dnešní píseň.

Přepis titulků

Musím to zkusit. Kousek tebe, bože jsi tak sladká. Musíš to rozpálit. Jak bumerang si to potřebuju zopakovat. Dej mi všechnu svoji lásku, všechna svá objetí i polibky. Dej mi všechnu svoji lásku, nepřestávej, dokud neskončíme.

Musíš tomu dát šťávu. A praštit mě jako tuna olova. Když se rozohním, necháš si to stoupnout do hlavy? Dej mi všechnu svoji lásku, všechna svá objetí i polibky. Dej mi všechnu svoji lásku, nepřestávej, dokud neskončíme.

Měla bys to posunout dál. A bezhlavě toho využít. Měla bys to zabalit. Snažit se, jak to dělají nováčci. Dej mi všechnu svoji lásku, všechna svá objetí i polibky. Dej mi všechnu svoji lásku, nepřestávej, dokud neskončíme.

Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

asi vice bodu nez pisnicce, bych dal tomu Fordu :D

22

Odpovědět

Ty záběry na mě působí jak z Knight Ridera :D

130