Hysteričtí fanoušci seriálu Panství Downton

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:520
Počet zobrazení:7 312

V dnešních střípcích se Graham bude věnovat příspěvkům, kterými zdrcení fanoušci zaplavili Twitter po úmrtí jedné z hlavních postav seriálu Panství Downton. Ve studiu s ním uvidíte Dana Stevense, Hayden Panettiere a komika Mickyho Flanagana.

SPOILERY KE 3. ŘADĚ!!!

Tento rozhovor byl odvysílán 7. června 2013.

Pozn.: Kirstie Allsopp je britská televizní moderátorka.

Přepis titulků

- Tvoje žena miluje Panství Downton, že? - Jo, miluje to. - Bohužel. - Proč bohužel? Vždyť je to dobrý. - Podle mě je to plýtvání filmem. - To ne. Je to seriál pro dámy. Na mým posledním turné jsem vždycky říkal, že jestli se k vám váš muž tulí s lahví vína a čokoládou a chystá se s vámi dívat na Downton, vzali jste si homosexuála. Právě jsi způsobil napjatou atmosféru v mnoha domácnostech, - kde ten seriál sledují.

- To doufám. Někdo od sebe právě odsouvá sklenku vína. "Miláčku, myslím, že se na Downton radši budu dívat sám. - U pár piv." - Má dost vášnivé fanoušky. Když jsi umřel... Určitě o tom víš. Twitterosféra šílela. Lidi se s tím nemohli vyrovnat. - Máme tu pár tweetů, které lidi zveřejnili. - Bože. Tohle bylo 25.

prosince. - Tys umřel na Vánoce? - Jo. Já vím. Zemřel na Vánoce při autonehodě. Někdo napsal: "Na sto procent jsem s tímhle seriálem skončil. Nemůžu dýchat." "Moje srdce se roztříštilo na tisíce kousíčků, co pak spláchli do záchodu. Proč jste to udělali? Proč, bože? Proč?" Tady je další: "Proč mi to děláš, bože? K čertu s tebou. Jak jsi mohl umřít, ještě v den, kdy se ti narodil syn? Běžte s Downtonem do ***.

Mám depku." A co tenhle? I když jsme profilovky rozmazali, nepřipomíná vám Kirstie Allsopp? Ještě jich tady pár máme. "Doufám, že Matthew je v kómatu, ne po smrti. A nevolejte toho doktora, co zabil jeho sestru." A na závěr... Tohle je naprostá šílenost. "Všichni byli šťastní! Co to... Moje máma brečela, moje kočka brečela... Zničili jste mi život!

Chci umřít! Gratulace všem zúčastněným." To je z Twitteru všechno. Víc toho není. Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hayden hop na klín!!!

270

Odpovědět

Nikdy jsem se nenaučil takto prožívat seriály.. xD

2412

Odpovědět

buď rád..

130

Odpovědět

Jimmy Carr si nechal narůst vlasy? :-D

236

Odpovědět

On hebne? To mi připomíná, že jsem vánoční speciál neviděl. Sakra, sakra, sakra! On hebne?
Sybily mi bylo vážně líto, protože ta byla hezká. Tohle bude fpoho.

2027

Odpovědět

Moc krátke, inak top :-) Hayden <3

241

Odpovědět

jezis to je strasnej k***t tenhle moderator. Proc snim vubec ztracite cas.
Kdyz odvysilali game of thrones - rains of castamere tak twitter spadnul.
Nakej dementni serial downton nikdo nezna tak proc to sem davate?

Zamyslete se nad tim prosim. A to neni o tom jestli me tohle zajima, nebo me ten porad nezajima - to je fakt o te kvalite. O tom ze byste sem nemeli davat vse co vam kdo prelozil, proste ne. Meli byste sem davat jen to, co je dulezite/zajimave/zasahne to vetsinu lidi. Kvalita ne kvantita prosim.

18218

Odpovědět

Hlavni problem je tu kvalitu poznat. Jeste ze mame tebe, ktery vzdy dokaze rict, co kvalitni je a co ne. Mohl bys mi prosim poslat email? Rad bych ti poslal muj seznam hudby, at mi muzes rici, co se mi ma libit a co ne. Dekuji moc, Helemese

311

Odpovědět

+Helemeserodier, chlape, když se ti něco nelíbí, udělej si vlastní stránky. Pokochám se tvýma pseudopřekladama do kokotštiny.

246

Odpovědět

+HelemeseNeni problem kvalitu poznat. Pozna ji kazdy inteligentni clovek.
Ale to lidi s nickem TIchyzmrd a helemese rozhodne nebudou.

1964

Odpovědět

+HelemeseHloupemu napovez, vola kopni. Bohuzel, hral jsem sice 10 let zavodne nohejbal, ale na tebe nemam dostatecnou silu v noze...

222

Odpovědět

Úžasný předčítací hlas. Konečně vím, jak číst komentáře psané Caps Lockem. :-D

392

Odpovědět

Jsi si jistý, že lidé, co jsou schopni komentáře velkým písmem, opravdu používají CapsLock? http://bash.org/?835030

273